Systém MAGMARELAX! V oblasti zateplení je světovou jedničkou

Stavební sezóna se již naplno rozjela a proto je nejvyšší čas se zamyslet na tím, jak svou domácnost vylepšit. Mezi nejčastější otázky patří, jak zajistit menší tepelné ztráty při vytápění domácností. Náklady za energie stále rostou. Jestli nechcete neustále zvyšovat své náklady, zbývá jediná možnost. Zateplit.

 

Jak utratit málo a dosáhnout vysokých účinků?

Toho chceme samozřejmě při úpravách dosáhnout všichni. Mezi nejdůležitější kritéria při výběru té správné metody se řadí především návratnost investice. Možná budete překvapeni, ale v tomto porovnání nevítězí ani výměna oken, ani zateplení fasády. Správným řešením je zateplení podlahy na půdě, které nám může ušetřit až třetinu nákladů na topení. Přitom investice představuje pouze několik desítek tisíc korun. Doba návratnosti tedy nepřesáhne pět let!

 

Systém MAGMARELAX® stálice a kvalita na našem trhu

Proč je zateplení půdy tak účinné? Jestli nevíte, tak zpátky na základní školu do hodiny fyziky. Teplo se chová přesně podle fyzikálních zákonů. Ohřátý vzduch má menší hustotu a stoupá vzhůru. Když najde skulinku ve stropě, rychle touto mezerou uniká pryč. Tímto způsobem nám uteče až třetina tepla mimo vytápěný objekt.

 

Systém MAGMARELAX® představuje velmi elegantní a efektivní způsob zateplení podlahy na půdě. Jedná se o zateplení pomocí foukané minerální vaty, vyrobené z nejkvalitnější přírodní suroviny – čediče nebo skla. Roztavením horniny a vytažením velmi tenkých vláken vzniká vata s velmi pozoruhodnými vlastnostmi.


Skvělé protipožární i protihlukové vlastnosti

Z hlediska požární odolnosti má minerální foukaná izolace výhodu už z podstaty základního výrobního materiálu. Tím je čedič nebo křemík a oba materiály jsou nehořlavé od přírody. Zateplení stropu izolací MAGMARELAX® se fouká ze stroje, který je umístěn na nákladním voze, hadicí přímo do podlahy na půdě nebo je volně nafoukána na podlahu, pokud není v podlaze vhodná dutina.

Stropní systém MAGMARELAX® vám nabízí třetí možnost zateplení stropu, kde se na vaší stávající podlaze vytvoří nová podlaha z OSB desek, která se následně zafouká a uzavře.

MAGMARELAX® vyplní prostor téměř dokonale a je tak dokonalou bariérou úniku tepla. Navíc sníží pronikání hluku z půdy do spodních místností a vytvoří protipožární příčku.

Mezi dalšími vlastnostmi systému MAGMARELAX® najdeme nesléhavost, neváže vodu a odolává plísním i hlodavcům.

Komfort si budete užívat v zimě i v létě
Systém MAGMARELAX® oceníte nejen v zimě, kdy objekt vytápíte, ale také v létě. Za horkých letních dnů se střecha rozpálí a teplo sálá dále do interiéru. Jenomže silná vrstva kvalitní minerální izolace nedovolí teplu prostoupit do obytných prostor. Teplý vzduch je odvětráván mimo konstrukci střechy. I za tropických veder zůstane byt velmi dobře obyvatelný.

Za třeskutých mrazů přijde ke slovu jiný efekt. Teplý vzduch ve vytápěných místnostech je lehčí a již víte, stoupá vzhůru. Foukaná minerální izolace MAGMARELAX® zabrání tomuto úniku a ušetří ročně, podle velikosti domu, i desítky tisíc. Vše je hotovo za několik hodin bez hluku a nepořádku za plného chodu domácnosti.

Není čas ztrácet čas!
Objednejte si ještě dnes nezávaznou schůzku s obchodním poradcem a zjistěte, co můžete udělat pro váš dům. Stavební sezóna je již v plném proudu a kapacity se plní.
Navíc máme pro vás řadu bonusů – získáte 23% slevu na jedničkovou ekologickou izolaci MAGMARELAX® ECO a odbornou energetickou prohlídku celého domu ZDARMA!

Více na www.magmarelax.cz/akce nebo na telefonu 800 100 533.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *