Luxusní rohovka TANGO se třemi výškově nastavitelnými opěrkami hlavy

tango-3511f-roh-sedaci-souprava-2
Obývací pokoj je považován za místo odpočinku. Trávíme zde nejvíce volného času jak s rodinou, tak s přáteli. Měl by tedy být příjemným a útulným místem, kde se budeme všichni cítit dobře. Vybavení obýváku vždy závisí na jeho obyvatelích, ale vždy v něm najdete sedací soupravu. Ta patří mezi základní vybavení každé domácnosti.
 
Rohové sedací soupravy
Rohové sedací soupravy patří mezi nejoblíbenější a neprodávanější, díky líbivému vzhledu v kombinaci s jejich komfortem. Zajišťují opravdu pohodlný odpočinek a je to praktická volba do všech obýváků.
 
tango-3511f-roh-sedaci-souprava-2
 
Luxusní rohovka TANGO
Představujeme Vám rohovou sedací soupravu TANGO, která Vám poskytne dostatečný prostor pro sezení celé rodiny, pohodlné ležení a relaxaci. Jedná se o luxusní rohovku, která je očalouněna kvalitními látkami v šedé nebo hnědé barvě.
 
tango-3511f-roh-sedaci-souprava-
 
Komfortní sezení
tango-3511f-roh-sedaci-souprava-1Komfortní sezení na této sedací soupravě zaručují pružiny v sedácích a nastavitelné podhlavníky, které jsou umístěny na všech 3 vysokých opěrácích. V rohové části jsou snížená opěradla a na jejich horní části je umístěna praktická rohová dřevěná polička. 
 
Praktický rozklad a úložný prostor
Rohová sedací souprava TANGO je samozřejmě i rozkládací a jejím rozložením vznikne ložná plocha 210×128 cm. Další výhodou je i úložný prostor, který je tvořen zásuvkou, který se vysouvá pod jednosedem. Tento prostor můžete využít pro uložení deky, polštáře či dalších věcí, které chcete mít schované.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *