Okna už se nemusí sama zavírat jen průvanem!

Až doposud bylo zavírání oken možné pouze jen manuálním zavřením za přispění lidské síly. Samozřejmě, že občas docházelo k nechtěnému zavření okna, které bylo nejčastěji způsobeno průvanem. Takto zavírat okna rozhodně nechceme, protože může docházet k jejich poškození. Nyní již ale existuje moderní systém, který se o zavírání oken bude starat za vás.
 
oknoO jaký systém jde a kdo ho nabízí?
Moderní výrobek, který se postará sám o zavření oken v domácnosti i ve firmě nese název samozavírací sytém Winflip. Tento výrobek zatím nabízí jen specializovaní prodejci a výrobci oken. Jedním z těchto výrobců je také společnost BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o., která se na našem trhu řadí k naprosté špičce v oblasti výroby oken. Společnost se neustále snaží vyvíjet své výrobky a také rozšiřovat svůj sortiment tak, aby zákazníci dostávali jen ta nejkvalitnější okna společně s vysoce kvalitními doplňky. Posledním doplňkem (zatím) je právě systém Winflip.
 
Jak Winflip funguje?
Pokud přemýšlíte o výměně oken na vaší budově, přemýšlejte také, zda svá nová plastová okna, dřevěná okna nebo hliníková okna nevybavíte tímto systémem. Jednoduché zatáhnutí za lanko nebo stisknutí tlačítka vám totiž může ušetřit od mnoha starostí. Sami si můžete nastavit dobu, po které budou okna automaticky zavřena. To totiž systém Winflip hravě dokáže. Sám se postará o zavření oken a jejich uzamčení proti násilnému otevření. Dokonce vám BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o. nabízí možnost montáže nejen na nová, ale i na stávající okna.
  
Jak Winflip dokáže pomáhat?
Samozavírací okna dokáží ulehčit v mnoha ohledech. Tím prvním je ten, že budete mít maximální jistotu, že okna budou zavřena přesně po vypršení nastaveného intervalu. Ten může být až 10 hodin. Můžete si nechat v domácnosti přes noc otevřená okna a ta se ráno zavřou automaticky, aby vás nebudil ruch z ulice. Budete moci větrat v delších intervalech a zamezíte tvorbě plísní. V nabídce BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o. je analogová verze Winflip i digitální. Záleží jen na vás, kterou z nich zvolíte.
 
plast
 
Kompletní informace o systému najdete na www.bohemiaplast.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *