Posviťte si na svoji terasu! Nový Twin Basic je tu

Twinson Basic 1
Společnost Inoutic rozšiřuje nabídku kompozitního terasového systému Twinson. Nový Twinson Basic je ideální volbou pro projekty menšího rozsahu se zaručenou kvalitou materiálu Twinson.
 
Terasový systém Twinson Basic si zachovává všechny hlavní přednosti kompozitního materiálu Twinson. I svou příznivou cenu. Tento systém uplatníte zejména na terasách menších rozměrů u rodinných domů a v soukromých zahradách. Může být využit i na zahradní cestičky či jako obložení bazénů.
 
Twinson Basic 1Twinson Basic 2
 
Montáž i údržba jsou jednoduché
Základní sortiment profilů umožňuje rychlou montáž terasy. Ta je hotova již za pár hodin. Oboustranně použitelné terasové desky nabízejí využití, buď drážkované strany, nebo hladkého povrchu se zdrsněním proti uklouznutí.
  
 
Terasové palubky Twinson Basic můžete vybírat ve třech základních barvách – lékořicové, lískového ořechu a kamene a dvou způsobů olemování terasy – olemování soklovou lištou ve stejných barvách nebo pomocí okopového hliníkového profilu.
Terasu lze montovat na podkladový kompozitní profil nebo tvrdé dřevo. Systém nerezových spon, které absorbujíabsorbujících dilataci desek umožňuje rychlou montáž s vysokou odolností. To vše a navíc minimální nároky na údržbu terasy poskytne jedině materiál Twinson.
 
Barvy k využití
  
123
 
25 let životnosti v plné kondici
Vysoká kvalita a poskytované záruky materiálu Twinson navíc nabízí jistotu, že se že vám nová terasa nezačne po pár sezónách chátrat. Terasové desky se neštěpí (nezadřete si žádnou třísku), nekroutí a odolávají hmyzu a vodě. Stejně jako u ostatních variant terasového systému Twinson, tj. Twinson Terrace, Terrace+ a Massive, stačí v případě ušpinění povrch ostříkat vysokotlakým čističem.
Terasový systém Twinson Basic
 • ØTwinson Basic lze pořídit od 1619,- Kč / m2 bez DPH  (prkno, podklad, sponka, startovací a ukončovací profil – tzn. bez olemování)
 • ØPalubky o šířce 140 mm (užitná šířka 146 mm)
 • ØŠestikomorový systém
 • ØOboustranné desky – drážkování nebo hladký povrch
 • ØMateriál Twinson tvoří dřevo a PVC ve vyváženém poměru
 • ØInstalace možná pouze na zpevněný povrch
 • ØVýběr z 3 barev – lékořice, lískový ořech, kámen
 • ØZakončení soklem z materiálu Twinson nebo hliníkovým profilem
 • ØMax. nosnost 1750 kg /m2
 • ØMontáž systémem skrytých spon – žádné viditelné šrouby
 • ØDélková roztažnost 4 mm na 1 m
 • ØInstalace podkladových profilů ve vzdálenosti 40 cm
 
Pokud si netroufnete na montáž terasy sami, můžete ji svěřit prověřeným montážním firmám. Přehled takových montážních firem z vašeho nejbližšího okolí včetně kontaktů zjistíte na webových stránkách www.inoutic.cz v záložce Výrobci a prodejci.
 
 
Terasy můžete také skvěle osvětlit
Společnost Inoutic nabízí jako doplňkový sortiment nové LED osvětlení určené k zabudování přímo do teras z kompozitního materiálu Twinson. Kompatibilní je se všemi variantami terasového Twinsonu – Basic, Massive, Terrace a Terrace+.
 
Energeticky úsporné LED osvětlení může skvěle nasvítit terasu k užití na příjemné letní večery. Bez problémů odolává rozmarům počasí a výkyvům teplot (od -30 °C do až + 65 °C), životnost je kalkulována až na 50 000 hodin a výkon činí 0,25 W. Krytka zasklení o průměru 4,5 cm je vyrobena z hliníku a tvrzeného skla a po namontování je osvětlení prakticky ve stejné výšce jako povrch terasy – bezpečné z hlediska případného zakopnutí. V případě poruchy světla můžete jednoduše z desky vytáhnout a vyměnit za nové. Sada zahrnuje 6 kusů světel a pořídíte ji za doporučenou maloobchodní cenu od 2 750 Kč.
 
Při plánování terasy je jen potřeba myslet na rozmístění osvětlení a naplánovat si vedení kabeláže a připojení k síti. Návod na montáž je součástí balení, svěřit ho však můžete i prověřeným montážníkům, u nichž osvětlení také zakoupíte. Jejich seznam, včetně kontaktů je k dispozici na webových stránkách www.inoutic.cz v sekci Výrobci a prodejci, kde si stačí vybrat daný region v České republice.
 
Inoutic osvetleni teras_4_low
 
Více informací naleznete na www.inoutic.cz 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *