Hledáte opravdu univerzální stavební desku? CETRIS® BASIC je ta pravá!

Stavebních desek na našem trhu v současnosti najdete opravdu velké množství. Na jejich výrobu se specializuje více společností a vzniká mnoho desek, které se hodí pro různé stavební využití. Mnohé z těchto desek jsou výrobcem označovány, jako univerzální. Při detailnějším rozboru ovšem zjistíme, že se hodí pouze k některým druhům stavebních činností a s jejich univerzálností to není tak, jak výrobci a někteří prodejci deklarují. Výjimkou je ovšem CETRIS® BASIC, která je opravdu univerzální stavební deskou.
 
Jak vypadá CETRIS® BASIC?
Stavební deska CETRIS® BASIC je cementotřísková deska s hladkým povrchem v cementově šedé barvě. Standardně je vyráběna v tloušťkách 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 a 32 mm. Pokud byste potřebovali na některé druhy prací, lze po dohodě vyrobit a dodat i desky s tloušťkou až 40mm. Desky jsou vyráběny v typizovaném základním rozměru 3 350 x 1 250 mm. Ovšem mohou být i řezané na požadované rozměry. Vybírat můžete i různé úpravy krajů desek. V nabídce je zaoblená hrana nebo sražená hrana pod úhlem 45°. Od tloušťky 12mm mohou být desky i frézované s polodrážkou a od tloušťky 16mm jsou na výběr desky s perem a drážkou, které se dají skvěle napojovat. Do desek mohou být také z výroby předvrtané otvory, ale vrtání otvorů do desek není nijak složité.
 
cetris
 
Využití CETRIS® BASIC
Stavební deska CETRIS® BASIC může být opravdu využita pro mnoho stavebních prací na různých typech staveb i na různých částech staveb. Mezi nejčastější využití desek CETRIS® BASIC se řadí především výstavba stěn v interiéru a obvodových stěn. Dále se desky mohou využít i na odvětrávané fasády, podlahy, střechy, podhledy a sokly nebo balkony. S pomocí desek CETRIS® BASIC se velmi snadno a přesně také staví systémy ztraceného bednění a díky svým protipožárním schopnostem je vhodná také pro protipožární aplikace. Je vhodná i pro dopravní stavby, výtahové šachty a široké uplatnění najde i při domácím kutilství.
 
cetr
 
Kompletní informace a možnosti využití najdete na www.cetris.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *