Proč je čerpací technika Grundfos jednou z nejlépe hodnocených značek na trhu?

Značka Grundfos je v oblasti výroby čerpací techniky jednou z nejproslulejších značek. To platí nejen na našem a evropském trhu, ale celosvětově. Důvodem je především maximální kvalita nabízených druhů čerpací techniky a to jak v komerčním, tak v průmyslovém odvětví. Grundfos nabízí širokou škálu produktů v tomto oboru. Díky široké síti autorizovaných partnerů je pro produkty Grundfos zajištěn také kvalitní autorizovaný servis. V roce 2012 v České republice a na Slovensku činily tržby značky Grundfos více než 750 milionů Kč. Jaké druhy čerpací techniky vlastně Grundfos nabízí?

 

Vlajkovou lodí jsou oběhová čerpadla

Největší a také základní část nabídky ve výrobním programu Grundfos mají oběhová čerpadla. Tyto produkty jsou velmi hojně využívané jak v komerčním, tak v soukromém sektoru. V průmyslovém odvětví se oběhová čerpadla Grundfos využívají topných a chladících systémech budov. U rodinných domů pak největší využití nachází v systémech dodávky vody a v klimatizacích. Vždy jsou schopné zajistit maximální komfort budov. V několika posledních letech je vývoj zaměřen především na vývoj úsporných a inteligentních čerpadel. Výsledkem je například oběhové čerpadlo Magma 3.

 

Následují domácí vodárny

Další kategorií produktů značky Grundfos jsou domácí vodárny. I v této kategorii je možné vybírat hned z několika základních typů a modelů čerpadel. Domácí vodárny jsou určeny k využívání vody z vlastního zdroje ve vodovodním systému. Mezi nejoblíbenější modely se pak řadí domácí vodárny Hydrojet se sací schopností do hloubky 8 m. Jedná se o vodárny vybavené samonasávacím čerpadlem JP, vakuovou tlakovou nádobou a nastavitelným tlakovým spínačem.

 

Nechybí ani další druhy čerpadel

Výrobní program Grundfos ale netvoří jen oběhová čerpadla a domácí vodárny, ale také další produkty čerpací techniky. Jedná se o širokou nabídku ponorných a kalových čerpadel. Každý druh čerpadla je zastoupen hned několika variantami provedení a hodí se tedy pro jiné účely. Díky rozmanitosti výběru je zajištěno, že si kalové nebo ponorné čerpadlo Grundfos dokáže vybrat opravdu každý.


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *