Hydroizolace střechy, na kterou je spolehnutí

hydroizolace2
Říká se, že střecha je nejdůležitější částí celé stavby. Právě ona vám zajišťuje teplo a domácí pohodu. Překoná i ty nejdivočejší klimatické podmínky nebo vám poskytne úkryt před letním ostrým sluncem. Ve své podstatě to není střecha, ale hydroizolace střech, co vás udrží za jakéhokoliv počasi v naprostém klidu a spokojenosti. Tedy za předpokladu, že je řádně zhotovená a splňuje ty nejpřísnější nátoky na pracovní a technologický postup.
 
hydroizolace2Hydroizolace od společnosti Hizol
Hizol patří mezi přední poskytovatele služeb v rámci aplikace hydroizolací a výstavby bazénů společně se zahradními jezírky. Pokud chcete mít jistotu, že hydroizolace střechy přečká všechny nepřízně a nástrahy počasí, svěřte se do rukou opravdových odborníků. Zde není prostor na žádné kompromisy.
Ať už máte starší střechu, nebo se obáváte vlhkosti či se dokonce začínají objevovat první trhliny v omítce, určitě kontaktujte společnost Hizol, která okamžitě vyšle svého specialistu na obhlídku vaší nemovitosti. Nadále se dozvíte doporučený postup a rovněž i cenu výsledné aplikace.
 
27163x2Hydroizolace střech Alkorplan
Hizol provádí hydroizolace šikmých střech a plochých střech již od roku 1996. Při své práci používá mimořádně kvalitní fólii Alkorplan. Hydroizolace střech je s touto fólií vhodná jak pro zcela nové budovy, tak i pro rekonstrukce. V nabídce se nachází nepřeberné množství ALKORPLAN doplňků, čímž se zachovají veškeré standardní detaily střechy.
Fólie je odolná vůči UV záření, povětrnostním vlivům a navíc je i dlouhodobě rozměrově stabilní. Důkazem tohoto tvrzení se stávají miliony spokojených majitelů domů po ccelém světě, kde byla fólie ALKORPLAN použita. Fólie je dokonce i po několika letech celkem snadno svařitelná, proto se nemusíte obávat oprav ani budování nových prostupů.
 
Pokud vás hydroizolace střech od společnosti Hizol zajímají více do podrobností, navštivte jejich internetové stránky na adrese www.hizol.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *