Proč je čerpací technika Grundfos jednou z nejlépe hodnocených značek na trhu?

Značka Grundfos je v oblasti výroby čerpací techniky jednou z nejproslulejších značek. To platí nejen na našem a evropském trhu, ale celosvětově. Důvodem je především maximální kvalita nabízených druhů čerpací techniky a to jak v komerčním, tak v průmyslovém odvětví. Grundfos nabízí širokou škálu produktů v tomto oboru. Díky široké síti autorizovaných partnerů je pro produkty Grundfos zajištěn také kvalitní autorizovaný servis. V roce 2012 v České republice a na Slovensku činily tržby značky Grundfos více než 750 milionů Kč. Jaké druhy čerpací techniky vlastně Grundfos nabízí?

 

Vlajkovou lodí jsou oběhová čerpadla

Největší a také základní část nabídky ve výrobním programu Grundfos mají oběhová čerpadla. Tyto produkty jsou velmi hojně využívané jak v komerčním, tak v soukromém sektoru. V průmyslovém odvětví se oběhová čerpadla Grundfos využívají topných a chladících systémech budov. U rodinných domů pak největší využití nachází v systémech dodávky vody a v klimatizacích. Vždy jsou schopné zajistit maximální komfort budov. V několika posledních letech je vývoj zaměřen především na vývoj úsporných a inteligentních čerpadel. Výsledkem je například oběhové čerpadlo Magma 3.

 

Následují domácí vodárny

Další kategorií produktů značky Grundfos jsou domácí vodárny. I v této kategorii je možné vybírat hned z několika základních typů a modelů čerpadel. Domácí vodárny jsou určeny k využívání vody z vlastního zdroje ve vodovodním systému. Mezi nejoblíbenější modely se pak řadí domácí vodárny Hydrojet se sací schopností do hloubky 8 m. Jedná se o vodárny vybavené samonasávacím čerpadlem JP, vakuovou tlakovou nádobou a nastavitelným tlakovým spínačem.

 

Nechybí ani další druhy čerpadel

Výrobní program Grundfos ale netvoří jen oběhová čerpadla a domácí vodárny, ale také další produkty čerpací techniky. Jedná se o širokou nabídku ponorných a kalových čerpadel. Každý druh čerpadla je zastoupen hned několika variantami provedení a hodí se tedy pro jiné účely. Díky rozmanitosti výběru je zajištěno, že si kalové nebo ponorné čerpadlo Grundfos dokáže vybrat opravdu každý.


Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *