Bydlení v nové rezidenční čtvrti Vilapark Klamovka si zamilujete

Každý z nás by si chtěl pořídit kvalitní bydlení. Pokud máte tu možnost, určitě stojí za to zajistit si dobrý životní standard. Takovou možností je nepochybně Vilapark Klamovka, který nabízí bydlení v prostředí zeleně, ale také s veškerými vymoženostmi, které vám poskytuje bydlení v Praze.

Byty podle vašich představ

Celý rezidenční projekt zahrnuje celkem 117 bytů, které jsou v blízkosti bývalého zámeckého parku Klamovka. Právě podle tohoto parku má také nová rezidence svůj název. Na webu projektu se dočtete podrobnosti o všem podstatném, co vás na zdejším bydlení může zajímat. Velkou výhodou umístění zdejší rezidenční čtvrti je nepochybně dostupnost všeho v okolí. Můžete si tak vychutnat:

  • Restaurace a kavárny
  • Bohaté možnosti kulturního vyžití a nakupování
  • Park Klamovka vhodný pro sport i relaxaci

V okolí je velké množství kaváren a restaurací, které nabízejí příležitosti pro setkávání s přáteli. Doslova pár minut to máte ke smíchovskému Andělu, užijte si možnosti nakupování. Park Klamovka je zase skvělý s ohledem na vaše pravidelné ranní sportování nebo na odpolední relaxaci.

Samotné byty nabízejí také pěkné výhledy. Byty v sekci A na severní hraně pozemku nabídnou výhled na Prahu, pokud chcete spíše výhled do zelené zahrady, můžete si pořídit byt v sekci B na jižní hranici pozemku. Bydlení na pražském Smíchově zkrátka má něco pro každého. Pohodové a příjemné bydlení zde mohou najít jak páry, tak rodiny s dětmi.

Promyšlená dispozice bytů

Samotné byty byly navrženy ve spolupráci se zkušenými designéry, díky čemuž si můžete být jistí moderním a funkčním řešením vnitřních prostor. Byty zároveň nepostrádají osobitý charakter, který by měl být součástí každého moderního pojetí designu. Pokud si dnes pořídíte moderní byt, rozhodně by to měl být takový byt, ve kterém se budete cítit vždy dobře.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *