Máte atypický obývák? Zvolte sedací soupravy na míru?

Lidé žili odjakživa různě, a velké rozdíly v bydlení můžeme najít i dnes. Někdo má klasický styl bydlení a průměrné velikosti místností, někdo má postaven doslova „palác“, v němž jsou nadprůměrně velké prostory. Mnoho lidí je nuceno bydlet v menších pokojích, než by si přáli, ale z finančních nebo jiných důvodů, to není možné. Tak, jako jsou různé typy bydlení, lidé mají i různé požadavky na gauče, sedačky a sedací soupravy. Bohatou nabídku sedacích souprava i sedaček na míru nabízí melli.cz.

 

Sedací soupravy dle přání a vkusu zákazníků

V Melli Interiery vědí, jak rozdílné mohou být přání a požadavky klientů. Proto nabízí kvalitní sedací soupravy na míru v mnoha variantách. Jestliže máte doma pokoj pro hosty nebo třeba malý dětský pokoj, může vám přijít vhod např. sedací souprava Berta. Hezká hnědo – béžová kombinace působí příjemným dojmem. Jde o rozkládací gauč s úložným prostorem, jež je vhodný na denní spaní. Čalounění kvalitní PUR pěnou vyšší gramáže na lamelovém roštu zaručuje pohodlné a kvalitní spaní. Kostru tvoří kombinace masivu a DTD. Polštáře mají snímatelné potahy, což je velmi praktické s malými dětmi i bez nich.

Pokud hledáte spíše prostorné sedačky na míru, což takhle rohová sedací souprava Monika? Je moderní, hodí se do každého trendy obývacího pokoje, který má pojmout i pět osob najednou. Zádová opěrka se dá polohovat, sezení má hloubku 60 cm, což je zárukou příjemného, pohodlného sezení i vyšším lidem. Dokonce se dá zvětšit vysunutím sedáku o cca 17 cm. Díky vysunutí elektrickým výsuvným mechanismem získáte pohodlné jednolůžko. Kostru sedačky tvoří bukové a smrkové dřevo v kombinaci s DTD. Uvnitř se skrývají vlnovkové pružiny a vysokogramážní PUR pěna a studená pěna.

Podívejte se na kompletní nabídku na melli.cz a seďte v obýváku tak, aby vám bylo příjemně.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *