Sestavte si stůl – zvolte si pracovní desku i stolové nohy dle svých představ

Máte rádi originální nábytek, který jen tak někde nevidíte? Tak to se vám zřejmě zalíbí možnost sestavit si jídelní stůl, ale i konferenční stolek nebo jiný, plně dle svých požadavků a představ. Můžete si vybrat desku z masivu, lamina i jiného materiálu, a k němu stolové nohy, jež ho budou dokonale doplňovat. Hezké, kvalitní a ručně vyráběné stolové podnože najdete na steelbro.cz.

 

Stolová podnož z jeklové oceli

Pokud chcete pevné a stabilní nohy k jídelnímu stolu, na webových stránkách steelbro.cz si zaručeně vyberete. Jedná se o ručně vyrobenou stolovou podnož z jeklové oceli, která je kompletně předpřipravena pro montáž vrchní desky.

Kovová konstrukce je navržena s důrazem na dokonalou pevnost při vysoké zátěži. Povrch stolové nohy může mít vzhled surové oceli bez povrchové úpravy, ale pokud si budete přát, můžete si zvolit i barevnou škálu v podobě černé, bílé, chromové a zlaté.

 

Využijte akční nabídky

Steelbro svým zákazníkům přináší zajímavé slevy. O 35 % levněji můžete koupit jídelní ocelové nohy Morga, jež se hodí do moderního i venkovského stylu interiéru. Kupříkladu jídelní centrální podnož Norfolk koupíte právě teď se slevou 11 % – tato podnož je velmi zajímavá a poutavá. Za klasiku bychom mohli považovat např. jídelní centrální podnož Thusia, jež je v akci se slevou 16 % z původní ceny.

Kategorií nohou je vícero, jde o konstrukce konferenčních stolků, ostatní, stolové nohy hairpin, stolové nohy ve tvaru lichoběžníku, ve tvaru U, ve tvaru X nebo ve tvaru Y. Pokud v nabídce nenajdete to, co jste hledali, stačí Steelbro kontaktovat, napsat, co hledáte, příp. poslat obrázek, a oni vám náčrt a cenovou nabídku pošlou do 24 hodin.

Kromě podnoží si u Steelbro můžete koupit i sestavy, konstrukce polic a regálů, botníky, věšáky, konstrukce židlí, doplňky a stojany na víno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *