Víte, kde si můžete vybírat z obrovského množství podlahových krytin?

Každý dům, byt, ale také kancelář nebo komerční budova, se neobejdou bez kvalitních a spolehlivých podlah. Podlahových krytin máme velké množství, a chcete-li si z nich vybírat na jednom místě, nemusíte vědět, kde takové najít. Podlahy mnoha typů, z různých materiálů, do různých prostorů, najdete na webových stránkách supellex.cz.

 

Podlahové krytiny pro vaše nemovitosti

E-shop supellex.cz nabízí PVC podlahy, ale i další s ohledem na použitý materiál. U PVC podlah se můžete těšit z jejich rozmanitého designu, měkkosti, snadné pokládky i údržby, ale také z příjemné ceny.

Nechybí zde ani laminátová podlaha, která je tady od 70. let minulého století a je stále oblíbená díky moderním dekorům, jednoduchou pokládku a variabilní využití. Různě upravené povrchy nabízí možnost použít je různě. Provedení AQUA+ dokonce dovoluje říci, že jsou i voděodolné, takže se nemusíte bát jejich umístění do koupelen nebo kuchyní.

Vždy originální bude dřevěná podlaha, které díky různým letokruhům a sukům nabízí vždy jiný podhled i na stejný typ masivu. Je ekologická, zdraví prospěná, nestárnoucí a při správně použitém dřevu i vhodná do jakékoli místnosti. Originální je ale i korková podlaha.

V nabídce e-shopu nechybí plovoucí podlaha, rigidní a kompozitní podlaha, také koberce, přírodní linoleum nebo venkovní terasová prkna.

 

Doplňky, které dotvoří celek

Nechybí ani doplňky, bez nichž by to nebylo ono. Vinylové schody, parkety a vlysy, umělý trávník, lišty, čisticí zóny nebo třeba podložky pod podlahy a desky DURELIS.

Zaměstnanci e-shopu, vám rádi nabídnou pomoc při výběru a ochotně vám poradí. Nepřehlédněte záložku „Inspirace“, která vás může motivovat nebo naopak odradit od původního výběru. Více na supellex.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *