Neztrácejte čas s realitkami! Kupte novostavbu u developera!

Hledáte bydlení v Praze a nemáte štěstí? Pročetli jste nespočet inzerátů a nenašli jste byt, který by vyhovoval vašim požadavkům? Realitní kanceláře sice aktualizují nabídky den co den, ale váš vysněný příbytek ne a ne přijít? Nebojte se vyjít osudu vstříc, hrdě vztyčit hlavu a myslet si přitom na byt v novostavbě.

Vhodné kapacity nabízí nové byty na Praze 3. Jedná se o prověřenou lokalitu na žižkovském Vackově, kde už v minulých měsících podél ulice Malešická našly nový domov stovky rodin. Dalších dvě stě bytů se právě staví, z toho 166 je aktuálně ještě volných.

 

Vackov je v kurzu

Čtyři moderní výškové domy se tyčí v srdci Prahy, jen kousek od rušného centra, v těsné blízkosti parku Židovské pece na Praze 3. Současná nová etapa navazuje na již realizované projekty podél ulic Malešická, Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově. K dispozici jsou jednopokojové byty o velikosti 31 m2, ale i pětipokojové byty s plochou 114,90 m2. Každý z bytů disponuje předzahrádkou, terasou nebo balkonem.

Projekt Byty na Vackově má u potenciálních budoucích majitelů velký úspěch. Logisticky vzato jde o lukrativní místo, které disponuje veškerou občanskou vybaveností, je lehce dostupné z centra a přitom svým obyvatelům nabízí dostatek a dostupnost zeleně.  Vackov se stal klidným bytovým zázemím pro ty, kteří preferují klid a soukromí, ale životu velkoměsta chtějí být na dosah. Nabízí vše, co si člověk může pro svůj život v metropoli přát.

 

Styl evropských metropolí

Architektonicky jsou byty vystavěny v moderním minimalistickém duchu. Exteriér i interiér plně odpovídá současným nárokům na moderní bydlení a jejími typickými znaky jsou jednoduché křivky, elegantní design, vysoká kvalita a maximální funkčnost.

Projektu rezidence Na Vackově vdechl jeho nezaměnitelný charakter architektonický ateliér KAAMA. Kreativní tým, pod vedením zkušeného architekta Ing. Arch. Karla Mrázka, navrhl pro oblast Vackova unikátní a zároveň účelný soubor budov zasazený do plastického terénu. Život na Vackově je srovnatelný s bydlením a standardy nejvýznamnějších západoevropských metropolí.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *