Developerské projekty, jak si vybrat správné bydlení

Nové developerské projekty v současnosti představují nejvyhledávanější způsob bydlení pro rezidenty mnoha věkových kategorií. Proč si lidé kupují nové byty za mnohem vyšší cenu, než by byla cena bytů stejné velikosti ve starších domech? Důvod je velmi jednoduchý. Zejména proto, že nové developerské projekty nabízí maximální komfort a žádnou nutnost oprav a investic po několik desetiletí, což u bytů ve starších domech zaručit nelze. Nabídka bydlení v developerských projektech je v současnosti velmi pestrá, zejména v Praze. Jak si z tak široké nabídky dokázat správně vybrat? Stačí se držet několika základních tipů.

 

Vybrat ověřenou developerskou společnost

Developerské projekty na pražském území v současné době staví hned několik developerských společností. A stejně tak jako ve všech odvětvích, i zde lze najít zkušené a stabilní developery i méně zkušené firmy. Ideální variantou je, když se spolehnete na projekt některého z předních pražských developerů, který má na kontě více projektů. Některé projekty byly dokonce oceněny. I počet oceněných projektů jednotlivých developerů může být vodítkem ke správnému výběru.

 

Správně zvolená lokalita

Nové byty na prodej vznikají po celém území našeho hlavního města. Nové bydlení je možné najít v centru i v okrajových částech Prahy. Záleží tedy jen na vás, jestli máte raději bydlení v části města, které žije ruchem velkoměsta nebo raději bydlení v klidné lokalitě. Velmi populární jsou v současnosti projekty zasazené v lokalitě klidného prostředí s množstvím zeleně, ale s kompletní občanskou vybaveností a také s rychlou dostupností do centra města i z města ven. A to jak automobilem, tak pomocí MHD.

 

Stylové a komfortní bydlení

Žádné dva projekty v Praze nejsou totožné. Každý projekt má svá specifika a je svým způsobem originální. Velmi důležitý je také komfort bydlení. Jednotlivé bytové jednotky by měly mít různé dispozice. Každému rezidentovi totiž vyhovuje něco jiného. Všechny by ale měly být postavené a zařízené podle aktuálních architektonických trendů. Architektonické trendy v současnosti jsou zaměřené především na využití moderních tepelně-izolačních materiálů při výstavbě a maximální efektivitu při využívání interiéru. Výhodou při výběru může být i vlastní garážové parkování u objektu nebo blízkost parku. 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *