Praha 4 a 12 nabízí velmi atraktivní developerské projekty. Co na ně říkáte?

V Praze byly, jsou a jistě i budou realizovány mnohé developerské projekty. Některé z nich téměř ihned po dokončení upadnou v zapomnění a stanou se jen běžnou součástí města, jiné si naopak získají obrovskou popularitu. Ta většinou pramení z originálního pojetí bydlení. Mezi projekty, které se těší pozornosti patří v současné době hned 2. Jeden vzniká na Praze 4, druhý v lokalitě Praha12 aoba nad ostatními vynikají hned v několika ohledech. Pokud hledáte nové bydlení v Praze, musí vás zajímat. Prosím, seznamte se…

Neobyčejné Michelské zahrady na Praze 4

První z projektů je novostavba Michelské zahrady na Praze 4. Jedná se o moderní bytový komplex, který vyrostl v nádherné lokalitě Praha 4 – Michle. Nabízí spojení s přírodou i ruchem velkoměsta, do centra to trvá pouhých 14 minut tramvají, autem samozřejmě mnohem rychleji. Momentálně je v nabídce na 40 prostorných bytů různých velikostí. Nejmenší jsou byty 1+kk o velikosti 34,7m2, k mání jsou ale i luxusní byty 5+kk s obytným prostorem až 119,9m2. Byty mají balkony, terasy i terasové zahrádky, odkud je nádherný výhled na Prahu. Rezidenti budou mít k dispozici nadzemní i podzemní garážová stání. Bydlení je vhodné zejména pro rodiny s dětmi a mladé lidi, kteří si chtějí užít všech výhod Prahy a současně si užívat klid přírody.

TIP: Pokud hledáte i další možnosti bydlení, nesmí vám uniknout tato široká nabídka novostaveb na Praze 4.

Úžasné Domy Cholupice

Hledáte-li ideální místo pro rodinné bydlení, představujeme vám developerský projekt Domy Cholupice. Projekt je ve své první etapě, která bude dokončena na jaře 2016. Nachází se v poklidné lokalitě Praha 12. V rámci první etapy projektu vznikne 13 moderních řadových domů. Každý z nich bude mít dispozice 5+kk a nabídne obytný prostor136 m2. K domům budou náležet i prostorné pozemky (od250 m2 do450 m2).

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *