Ergonomické modely automatů na vodu

Co si myslíte o automatech na vodu? Rozhodně je to zařízení hodné vaší pozornosti. Nejen, že je to praktická věc ale také velmi stylový doplněk do domácností i kanceláří. Pro tyto účely se vyrábějí také ergonomické verze, jež mohou stát například na stole nebo kuchyňské lince. Samotné pití pramenité vody je navíc velmi zdravotně prospěšné.

Lze říci, že automaty na vodu jsou velmi složitá zařízení, která ale lze jednoduše ovládat. Zvládne to jistě každý. K vodě zkrátka je potřeba mít vždy blízko. Popsat si můžeme rovnou dva modely, které jsou z uživatelského hlediska velmi zajímavé.

 

Stolní ONYX

Onyx se řadí mezi výdejníky na barely. Ty jsou každému jistě dobře známé. Jedná se o klasický přístroj s velkým barelem nahoře, který je ale uzpůsoben pro domácí použití. Při zachování stejně kvalitních funkcí jako větší modely (ne-li kvalitnějších…). Samozřejmostí jsou módy úpravy vody. To znamená kvalitní chlazení a rychlý ohřev, díky kterému si budete moci rychle dopřát teplé nápoje.

Kvůli tomu je třeba, aby byl automat na vodu řádně zabezpečený. To znamená dětskou pojistku proti vařící vodě. Dále je pak také zajištěná hygiena díky kompletně nerezovým materiálům. Onyx má dále také elegantní prvky jako stylové LED osvětlení a elektronická tlačítka.

 

Stolní Practice TOP POU

Tento výdejník funguje při připojení na vodovod. To znamená, že čerpá kohoutkovou vodu a proto doporučujeme využít vodovodních filtrů. Spíš než škodlivé látky se v kohoutkové vodě může čas od času objevit chlor.

Tento model má pak stejné funkce jako jeho barelový sourozenec. Režimy ohřevu vody, bezpečností pojistka a nerezové zpracování.

Více informací o automatech na vodu si můžete zjistit na https://www.stolnivoda.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *