Je pro mě automat na vodu tím pravým?

Přišli jste-li do kontaktu s automatem na vodu, jistě vám probleskla hlavou tato myšlenka – opravdu ho dostatečně využiji? S klidem můžeme říci, že pozitiva převládají. Automat na vodu jde ruku v ruku se zdravým životním stylem, který v poslední době vyznává stále více lidí. Pokud ho zásobujete čistou pramenitou vodou, můžete brzo pozorovat skvělé účinky na tělo i mysl.

Automat na vodu a jeho barelová varianta se skvěle hodí do domácností či kanceláří. Znamená také velkou zásobu pitné vodu na dlouhou dobu – pro rodinu nebo kancelář o čtyřech lidech ideální. Pokud si ale stále nejste jisti, která varianta je pro vás vhodná, čtěte dále.

 

Automat na vodu – barely

Tyto výdejníky jsme vám již představili na začátku. Tato technologie je všem jistě dobře známá. Pokud berete vodu od skutečně dobrých dodavatelů, není třeba využívat filtry (jako například u kohoutkové vody). Automaty pak mají dále možnost rychlé úpravy teploty vody – kompresorové chlazení a rychlý ohřev. Některé modely mají dokonce zabudovaný výrobník sodovky.

Jak je to s barely? Ty mají objem o 18,9 litrů. Velikost je důležitá nejenom kvůli spotřebě ale také odpadu. Tyto barely jsou totiž vratné. Po patřičné dezinfekci je možné je vrátit znovu k zákazníkům.

 

Automat na vodu – vodovodní řad

Již název nám napovídá, že tyto automaty se napojují na vodovod. Stejně jako ve vašem dřezu se z něj tedy do něj čerpá voda kohoutková. Kvůli tomu jsou pak výdejníky osazeny vodovodními filtry, jež vodu zbaví všech nečistot a také chloru. Ten může ve vodě zůstat z procesu v čističkách.

Najděte si více o výdejnících na https://www.crystalis.cz/.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *