Hledáte vhodné bydlení? Poradíme vám, jak na to

Jste aktuálně v situaci, kdy řešíte nové bydlení? Pokud jste se rozhodli pro bydlení v bytě, a pokud chcete žít v Praze, máme pro vás hned několik rad, jak na to. Je řada věcí, které je dobré si promyslet, abyste byli spokojeni nyní, ale i v budoucnu.

 

Lokalita

Ta je klíčovou věcí, kterou je nutné při výběru konkrétní nemovitosti řešit. Když se podíváme na to, jaké tři hlavní věci je dobré brát v potaz, tak musíme jasně říci, že jde o tuto trojici:

  • Občanská vybavenost
  • Dopravní obslužnost
  • Bezpečnost a vyžití

Když se podíváme konkrétně, máme pro vás jeden zajímavý tip v lokalitě, která má historický význam, dobrou polohu, a prochází revitalizací. Jsou to byty na prodej Praha 3 v rámci nového rezidenčního projektu Na Vackově. Pokud se nemůžete přesně zorientovat, máme na mysli jednu z nejznámějších pražských čtvrtí, kterou je Žižkov.

 

Velikost bytu

Ten by měl vždy vyhovovat potřebám vás, ale i vaší rodiny. Jednotlivec se spokojí třeba s bytem 1+kk. Velká rodina bude naopak požadovat řešení v podobě dispozic 5+kk. Jestliže nyní hledáte různě velké nové byty na Žižkově, doporučujeme se zaměřit na developerský projekt s názvem Na Vackově. Zde má vzniknout 357 nových bytů, a to právě v dispozicích, jaké jsme zmínili. A k tomu všemu navíc i ateliéry, stejně jako nebytové prostory.

 

Cena

Také jeden z rozhodujících faktorů, který je ovlivněn i kvalitou nemovitosti a jejími standardy, stejně jako tím, kde se bydlení nachází. Pokud chcete být spokojeni, nedoporučujeme příliš šetřit. Samozřejmé je, že většina lidí dnes poptává financování bydlení formou hypotéky. O důvod více soustředit se na zmíněný developerský projekt, jelikož ten nabídne možnosti získat výhodnější sazby.

 

Dostupnost

Tedy časový horizont, kdy se budete moci do svého nového bydlení nastěhovat. Když zůstaneme u projektu Na Vackově, můžeme sdělit, že termín dokončení bytů je plánován na konec roku 2020. Samotné předávání je v plánu v první polovině roku 2021. Jak vidíte, tak bydlet můžete skutečně celkem rychle.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *