HIT – pískovcové tapety vnesou do interiéru opravdový luxus a styl!

Pokud hledáte způsob, jak zkrášlit váš interiér, hledáte něco opravdu jedinečného, trvanlivého a super stylového, měly by vás zajímat nové pískovcové tapety. Nabízejí totiž toto vše a ještě mnohem více. Pískovcové tapety překvapují vzhledem a potěší variabilitou použití. Co od nich čekat a kde všude se dají použít?
 
pisekPískovcové tapety překvapují svou jedinečností
Pískovcové tapety jsou tím, co na trhu dlouho chybělo. Díky nim je možné snadno a rychle vytvořit úžasné kreace a dodat interiéru osobitý a moderní styl. Současně navozují spojení s přírodou. Moderní pískovcová tapeta je vyrobena z jemného, křemičitého, pískového, stálobarevného sedimentu.
 
tapNa stěny, dřevo, kachličky a další povrchy
Jedná se vlastně o ohebný pískovec, který můžete lehce přilepit na stěnu, dřevo, beton, sklo, kov, plast i kachličky. Tapeta se připevňuje pomocí lepidla a super efektu přirozenosti je dosaženo speciálním nátěrem. Aplikace je snadná a rychlá, takže ji zvládne vlastně kdokoliv. Skvělé je, že po aplikaci tapeta skvěle drží a krásná zůstane po mnoho let. Nevyžaduje žádnou zvláštní péči. Pískovcové tapety jsou jedním z nejmodernějších způsobů dekorace interiéru. Jejich vzhled navozuje pocit spojení s přírodou a v interiéru vypadají velmi realistiky. Tapety je možné různě tvarovat, takže s nimi můžete lehce ozdobit jakýkoliv nábytek či stěnu.
 
pisekV široké škále barevných variací
Pískovcové tapety jsou k dostání v mnoha rozličných designech. Velice stylově vypadá Pískovcová tapeta na zeď modena, která přináší kombinaci světlého a tmavšího odstínu písku. Nádherná je Pískovcová tapeta africo, která nabízí stylový vzhled jeskyně. Pokud máte rádi světlejší odstíny, jistě vás zaujme Pískovcová tapeta catania se vzhledem povrchu pískovcového kamene.
 
Přesvědčte se o jedinečnosti pískovcových tapet na vlastní oči. Můžete si je prohlédnout na www.fototapeta.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *