Searchlight představuje designové lampičky!

Velké i malé lampičky do interiéru rozhodně patří. Neplní zde jen účelovou funkci – tedy zdroj světa. Vhodně zvolené lampičky hrají velkou roli i z hlediska designu. Představujeme vám lampičky anglického výrobce Searchlight, které přinášejí super výkon a jedinečný design současně.
 
lampProč vsadit právě na lampičky od Searchlight
Lampičky od Searchlight rozhodně nepatří mezi tuctové zboží. Pro jejich výrobu jsou použity moderní materiály a jejich neobyčejné kombinace. Velice zajímavě působí například spojení chromu a látky. Pro lampičky Searchlight jsou charakteristické také netradiční tvary. Právě díky nim se stávají výraznou funkční dekorací interiéru. Jsou vhodné do obývacích pokojů, ložnic ale třeba i do hotelových pokojů, recepcí či dokonce i do kanceláří. Vybírat je možné z celé řady úžasných modelů.
 
lampPředstavujeme 4 opravdové lahůdky
Mezi nejkrásnější modely patří Designová lampička 1610. Její design je jednoduchý, ovšem vysoce efektivní. Lampičku tvoří dva různě velké obdélníky. Jeden chromový – tělo lampičky, druhý látkový – stínítko. Spojení vypadá luxusně a decentně. Další kráskou je Designová lampička 2660. Její řetězové stínítko vypadá opravdu skvostně. Tato lampička je kombinací chormu a skla. Třetí zajímavostí je Designová lampička 4081CC a je opět zářným důkazem toho, že v jednoduchosti je krása. Jedná se o lampičku z řady Table lamps a přináší moderní a jemné linie. Za pozornost stojí jistě i Stolní lampička s dotykovým spínačem v matném designu, která se hodí do všech druhů interiérů.
 
Zaujaly vás lampičky Searchlight?  Tyto a další najdete na www.rajsvitidel.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *