Jak čistit a ošetřit odborně linoleum a litou podlahu

Dobrý den, již jednou jsem využila firmu  A  SERVIS  LIPKA, s.r.o., a to na čištění koberců v našem bytě, kde máme ještě kancelář k podnikání. S prací související s čištěním koberců jsem byla velice spokojená. Chtěli jsme generálnímu čištění koberců kotoučovým strojem a jen ty nejúčinnější a zároveň nejvíce šetrné čistící prostředky.

Zaměstnanci prováděli tyto práce byli velmi dobře a bylo vidět, že jsou dobře proškoleni. Tehdy jsem se nezajímala, co  vše ještě provádějí a vůbec dovedou, aby uspokojili zákazníka. Přesto, když jsem se rozhodla řešit úklid kanceláře, jsem opět vytočila mně již známé telefonní číslo.

Velmi mile mě překvapilo, že si mě zaměstnanci pamatovali a jednali se mnou, jako již se starou známou. To mě velmi potěšilo a jistě to svědčí o jejich profesionalitě.

V kanceláři máme linoleum, do kterého jsme tehdy moc neinvestovali. Slíbili, že se pokusí o renovaci sami. Tento pokus vyšel na jedničku. Za pomoci kotoučového stroje a pomocí chemie s vodou vyčistili podlahu dokonale.

Zároveň mi hned doporučili nechat si podlahu zakonzervovat. Nanesli matný vosk, který udělal na našem linoleu úplné zázraky. Jsem potěšena, že jsem neinvestovala do nového, protože naše staré vypadalo téměř jako nové. A jak dopadla litá podlaha v dílně ? Opět jsem navýsost spokojená a budu i příště využívat služeb strojového čištění a voskování podlah. 

 

Generální čištění zašlých podlah nemusí být drahé

Pracuji jako vedoucí pracovník v seniorském domě. Na starosti mám kromě jiného i prostředí, ve kterém naši spokojení senioři pobývají. K tomu patří samozřejmě i jejich bydlení.

Na pokojích mají většinou koberce, ale jiné místnosti máme různě na kombinované. Je to opravdová směsice, jako linoleum, dlažba a někde se vyskytují i parkety. Takže jsme přemýšleli, kdo by mohl uklidit a ošetřit podlahy zároveň v jedné zakázce. Po prohlídce internetu jsem se dočetl o firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., kde mě ihned zaujalo několik příznivých recenzí.

Zkontaktoval jsem se s nimi, domluvil schůzku a začal vše řešit. Také jsem čubrněl jak jsou odborně  proškolení. Do druhého dne vytvořili plán a předběžnou kalkulaci a potom se dostavil tým zaměstnanců, přesně v určený čas. V pokojích sami odsunuli skříně i veškeré další zařízení a my se nemuseli s ničím přetahovat. Po vyčištění za pomoci kotoučového stroje s příslušnými prostředky dali zase jejich pokoje do předchozího stavu.

Tuto firmu považujeme za nejlepší ve svém oboru a počítáme se službou strojového čištění podlah i v budoucnu.

 

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *