Jak jsem k hypotéce snadno přišla….

ABC2b7e14 hypoteka
V mém okolí se řada lidí trápí s hypotékou. Stěžují si na to, jak musí platit vysoké úroky a že kvůli tomu musí škudlit každou korunu. Hypotéku berou jako něco, co ji  ničí život. My jsme se pro ni také rozhodli, ale rozhodně jsme nechtěli dopadnout stejně jako naši známí. Říkala jsem si, že to přeci není možné a musí existovat i jiné řešení. O výhodných hypotékách se toho píše všude hodně, tak jak to, že na ni všichni nadávají? To, že to opravdu může jít i jinak – výhodně, jsem zjistila a ráda se s vámi o mou zkušenost podělím.
 
Když jsem ve svém okolí prohlásila, že si při zařizování hypotéky nechám radši pomoci, než abych si vše zajišťovala sama, mnoho lidí si jen ťukalo na čelo, že jsem se asi ABC2b7e14 hypotekamusela zbláznit. Mnoho lidí totiž bohužel vidí za poradci jen „záškodníky“, kteří se na se hypotéce snaží vydělat a nejde jim o to, aby vyšli klientovi vstříc. Musím přiznat, že jsem na něco podobného opravdu narazila. Byl to makléř z jedné nejmenované realitní kanceláře, který mi nabízel opravdu dost brutální úrok a tvrdil mi, že prostě nic lepšího sehnat nemůžu. Nenechala jsem se ale zlákat (zkusila jsem si vše spočítat – pomohla mi k tomu hypoteční kalkulačka) a slušně jsem se s ním rozloučila.
 
Hledala jsem dál. Při rozhovoru s mou známou, která je asi jediná se zvou hypotékou spokojená, jsem dostala tip na poradce z Gepard Finance a ukázalo se, že to bylo to nejlepší, co se mi mohlo stát. S poradcem jsem se setkala na nezávazné schůzce, kde jsem mu sdělila svou představu s tím, že si ho jen tak vyzkouším. Asi po týdnu jsme se sešli znovu a poradce mi předložil návrh. Koukala jsem hodně překvapivě. Ležela přede mnou nabídka, která se prostě nedala odmítnout. Byla to výhodná hypotéka s nízkým úrokem a poradce navíc slíbil, že mi zařídí slevu na poplatcích. Na něco takového jsem prostě nemohla říct nic jiného než ano. Super bylo, že mi poradce zařídil vše potřebné.
Pokud chcete výhodnou hypotéku, moje rada zní – zkuste Gepard Finance, já jsem maximálně spokojená. 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *