Jaké výplně balkónů jsou opravdu odolné a bezpečné?

V současné době se na výplně balkonů, lodžií nebo teras využívají spíše celistvé materiály, místo plotovek nebo železného zábradlí. Na balkon totiž nejde tolik nečistot zvenčí, máte pocit soukromí a také zaručují vyšší stupeň bezpečnosti, zejména pro děti. Jaké materiály jsou ovšem opravdu bezpečné, a které raději nevybírat?
 
Vyzkoušejte na balkony cementotřískové desky CETRIS®
Cementotřískové desky CETRIS® jsou na našem trhu známé, jako velmi univerzální stavební desky. Dají se využívat téměř ve všech stavebních odvětvích od střechy až po základy budov. Jsou také známy svou vysokou pevností a odolností ve všech stavebních odvětvích. Právě to jsou vlastnosti, které potřebují i výplně balkónů. Právě proto se v posledních letech začala desky CETRIS® využívat i jako opláštění balkonů.
 
Desky CETRIS® byly pro tento obor přímo testovány
balkonPokud se rozhodnete balkon, lodžii, terasu nebo jiné zábradlí obložit deskami CETRIS®, rozhodně nebudete kupovat zajíce v pytli. Desky byly totiž testovány jak na odolnost proti povětrnostním vlivům, tak i na odolnost proti nárazům. V obou zkouškách uspěly na výbornou. Na odolnost byly testovány nárazem vaku o hmotnosti 50kg do míst s nejmenší odolností  Po nárazu vaku nedošlo k porušení – ztrátě spolehlivosti desky CETRIS®. Je ovšem nutné využití desky s minimální tloušťkou 14mm.
 
Desky CETRIS® mohou na balkonech vypadat skvěle
Je jasné, že pro balkony, lodžie nebo terasy není důležitá pouze odolnost, ale také vzhled. Desky CETRIS® mohou i skvěle vypadat. Při využití desky CETRIS® FINISH můžete dosáhnout mnoha skvělých odstínů (RAL, NCS). Líc a hrany těchto desek jsou totiž ošetřeny základním i finálním nátěrem z široké palety barev a odstínů. Můžete balkony tedy dokonale sladit s barvou fasády.
 
Kompletní informace najdete na www.cetris.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *