Kde v Praze koupit nový byt, když chcete lepší bydlení?

Bydlíte v Praze a rozhodně nemáte v plánu hlavní město opouštět? Začínáte ale přemýšlet o tom, že už vám současné bydlení nevyhovuje, a to ani lokalitou, velikostí bytu, dispozicemi a komfortem? Jestliže přemýšlíte o stěhování do nového, právě nyní je nejlepší čas. V Praze totiž v posledních letech vznikly desítky zbrusu nových developerských projektů, které nabízí bydlení v bytových domech, rodinných domech i vilách. Rozhodně tedy je z čeho vybírat.

 

Důležitá je lokalita

Při výběru nového bydlení je jedním z nejdůležitějších kritérií volba správné lokality. Jaká by měla být? Rozhodně by měla disponovat kompletní občanskou vybaveností, dobrou dopravní dostupností do centra i z města ven. Neměla by chybět sportoviště nebo parky. Prostě to v těchto částích musí „žít“, ale zároveň by měly být i klidné. Velmi žádanou částí je v posledních letech zejména Praha 4, která se podle mnoha odborníků dokonce stává novodobým centrem Prahy. O nové byty na Praze 4 je díky tomu stále větší zájem. I když zde bylo v posledních letech postaveno mnoho projektů, některé z nich jsou beznadějně vyprodané.

 

Kde a jak hledat?

Pokud by i vás zajímal prodej bytů na Praze 4, nečeká vás jednoduchý úkol. Nabídka bytů je stále velmi pestrá a velká. Čím větší je nabídka, tím složitější může být výběr. Ale rozhodně nevybírejte bydlení jen ve stavbách, které již stojí. V nabídce jsou i projekty které jsou zatím ve fázi plánování a v začátcích výstavby. A některé z nich rozhodně stojí za zmínku. Například Rezidence Hadovitá.

 

Rezidence Hadovitá – atraktivní bydlení na Michelských stráních

Rezidence Hadovitá se od mnoha ostatních developerských, projektů nejen v Praze 4, ale v celém městě odlišuje, především výběrem lokality. Bytové domy, které tvoří rezidenci, totiž vyrostou na Michelských stráních, tedy ve svažitém terénu. Architekti z Arx Studia, kteří dostali na starost návrh a dokumentaci projektu, vytvořili kaskádovité budovy, které budou kopírovat svažitý terén a zároveň působit nadčasovým dojmem a dominovat celé čtvrti. Nabízené byty Praha Michle budou v dispozicích od 2+kk až po 4+kk.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *