Kdo v Brně poskytne servis vašim kobercům, jak má být

Jsem majitelem poměrně velkého restauračního zařízení. Kromě klasické jídelní místnosti pro běžné hosty nabízíme i možnost pronájmu salónků, které jsou většinou využívány podnikateli k obchodním schůzkám. Chtějí se se svými zákazníky a partnery setkávat v příjemných prostorách, proto se snažíme udělat vše pro to, aby naše salónky působily vlídně a útulně.

 

Snažíme se být vždy o krok dál před naší konkurencí. Toho dosahujeme pečlivě zvoleným personálem, příjemným zařízením salónků i perfektním úklidem místností. Snažíme se myslet na všechno, a proto nezanedbáváme ani čištění koberců. Nevěřili byste, jak dobře na naše zákazníky čerstvě vyčištěný koberec působí.

 

Spolupracujeme s A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček a koberců Brno a péči, která se dostává našim kobercům, si nemůžeme vynachválit. Navíc se nám vždy snaží ve všem vyhovět, takže nikdy není problém si s nimi domluvit termín čištění, který by neomezoval naši restauraci v provozu. To samozřejmě není nic jednoduchého, jelikož máme otevřeno do pozdních večerních hodin, před polednem opět otevíráme a koberce po čištění potřebují nějakou dobu na doschnutí.

 

Koberce, které jsou touto firmou vyčištěny, velice příjemně voní. Jsou z nich odstraněny nečistoty původně hluboko zašlapané, se kterými si obyčejným luxováním neporadíme. Barvy jsou rozjasněné a objem načechraný. Zákazníci, kteří pobývají v našich salóncích, si nejednou chválili, jak příjemně na ně působí naše koberce.

 

S A SERVISEM spolupracujeme pravidelně a nerad bych na tom cokoli měnil. I díky němu se k nám spousta zákazníků ráda vrací a doporučuje nás svým přátelům a známým.

 

 

Práce ve výškách pomocí horolezecké techniky. Mytí oken Brno

 

Ten, kdo zná společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce, mytí oken Brno  a využívá jejich služby, nemá žádný problém a je určitě spokojeným zákazníkem .

 

Také já patřím k těm, kteří služeb společnosti využívají. Kontakt mi doporučila kamarádka, která adresu sehnala v podniku, kde pracuje. Pracovníci společnosti sem v pravidelných intervalech jezdí umývat okna .

 

 

 

Sama si jejich služby také objednává na mytí oken. Často je sledovala při práci a pak mi vyprávěla o jejich postupu práce, neboť velice obdivuje jejich trik suchého leštění. Nejvíce ji však ohromila práce ve výšce, i na takovou práci jsou dělníci vyškoleni, mají horolezecké certifikáty. Pracují na vysokozdvižných plošinách a s horolezeckým vybavením se dostávají na špatně přístupná místa.

 

Po takto obsáhlém líčení jejich práce mi vnukla myšlenku využít služeb A SERVIS také. Moje kanceláře jsou umístěny ve výškové budově v centru města. Nelehce jsem hledala personál, co by špatně přístupná okna umýval a hlavně v takové výšce, tak to byl opravdu problém, který jsem měla rázem po domluvení termínu vyřešený.

 

Pracovníci společnosti svoji práci vykonávají i mimo pracovní dobu zákazníka, tedy po ukončení směn. Ale já byla zvědavá na jejich postup práce, proto jsem zůstala a pozorovala je při práci. Práce začala nejprve umytím parapetů a rámů oken. Hrubou silou to nešlo, ale kvalitními čistícími prostředky umyli samotná okna. Čistou vodou následně a pak stěrkou setřeli plochu a já stále čekala na ten trik suchého leštění.

 

Ten následoval po částečném oschnutí skleněných tabulí. Dělníci suchou plenou pomalu, ale s jistotou začali leštit tabule oken, tak dlouho, dokud se neleskla a byla bez šmouh. A nepoužívali vůbec žádná leštidla.

 

Práce byla u konce, ale při příštím mytí, již dohodnutém, jsem dala na doporučení a využiji i ošetření impregnací, která je obzvláště výhodná na takto špatně přístupných místech. Prosklené plochy ošetřené touto metodou jsou chráněny před nečistotou a škodlivými vlivy počasí. Ale to až příště, protože spokojený zákazník se vrací ke spolehlivé firmě.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *