Plesová sezóna se blíží. Jaké si vybrat šaty?

Každá žena má jiný typ postavy, takže je jasné, že každé sluší trochu něco jiného. Naštěstí v obchodech je dnes natolik bohatý výběr, že si každá bez problému určitě najde padnoucí šaty. Jen se nesmíte upnout na nějaké vysněné šaty, ale podívat se i po jiných, protože potom taky zjistíte, že ve vašich vysněných šatech nevypadáte zrovna nejlépe. Postava typu hruška je charakteristická štíhlou horní částí a naopak silnější spodní částí těla. Majitelky takové postavy by se měly snažit zdůraznit tu horní. Takže dobrou volbou je hluboký výstřih a odhalená ramena, sukně by naopak měla být delší a splývavá. 

Ženy s postavou „jablka“ mají přesně opačný problém. Dolní polovina těla je bez problému, za to se jim hromadí nejvíce tuku na břiše. Těm nejvíce sedí šaty s výstřihem do V a sukní volnou, která je od hrudníku dolů splývavá a volná – zakryje tak větší břicho. Pokud máte postavu přesýpacích hodin, že máte širší ramena, útlý pas a opět širší boky, tak máte vyhráno, protože vám bude slušet prakticky všechno. Můžete si dovolit věci s útlým pasem i asymetrické střihy. Pokud máte spíše chlapeckou postavu – stejně široká ramena, trup, pas, boky, tak vám sednou určitě korzetové šaty, které vám vykouzlí více ženskou postavu.

Každá z postav má své výhody a nevýhody, ale slušet to může úplně každé, záleží jen na vhodně vybraném oblečení. Úplně všechno má své řešení. Máte například hodně špinavý koberec a nevíte co s ním? Nechejte si ho vyčistit od A SERVIS LIPKA, čištění koberců a sedaček Praha 3 a budete mít úplně po problému.

Jak se chránit proti sprejerům. Odstraňování graffiti v Praze

Zdravím,

ráda bych napsala pár řádků o úklidové firmě A SERVIS LIPKA, výškové práce Praha, čištění fasád, odstraňování graffiti. Poprvé jsem se spolu se svými kolegy z družstva s jejími pracovníky setkala, když bylo potřeba odstranit graffiti z fasády našeho činžáku. Nějaký pouliční vandal měl zase zjevně velmi silnou potřebu se sebereprezentovat, takže nakreslil obří kosočtverec přes několik metrů. A to jsem si teda myslela, že tohle kreslit už je klišé dokonce i pro sprejery. No, asi ne.

Každopádně jsme potřebovali firmu, která by nás toho zbavila. A výběr nějaké vhodné padl na moji hlavu. Sedla jsem si k internetu a četla všechny možné recenze, diskuze a podobně, aby ta investice nebyly jen vyhozené peníze. A nakonec jsem našla firmu A SERVIS, která se mi zamlouvala nejvíce. Ostatní můj výběr odsouhlasili a kontaktovali jsme ji.

 

 

V domluvený den pracovníci přijeli a pustili se do práce. Graffiti odstranili, potom vše natřeli barvou ve stejném odstínu, jako byla fasáda domu a poté nanesli antigraffitovou ochranu, která zajistila, že další případné odstraňování čmáranic bude naprosto bezproblémové. Proto všem tuto službu odstraňování graffiti Brno doporučujeme, protože nás nenapadá nic, co bychom mohli A SERVISU vytknout. Zaměstnanci byli velmi slušní, jakékoli domlouvání proběhlo naprosto bez problému, termín nám ani jednou nepřesunuli. Možná podle některých je vychvalujeme z věci, které jsou „přece“ samozřejmostí, ale ve skutečnosti nejsou. Ani tyto základní věci už dnes nejsou samozřejmostí, i když by měly být. Proto pokud potřebujete odstranit graffiti, určitě se na ně obraťte, pomůžou vám.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *