LSG nátěr vyřeší nekonečný boj s plísněmi. Odstraňování plísní Praha

Nevím, čím to může být, ale neustále se mi v rozích kuchyně vytvářela plíseň. Nevěděla jsem, jak ji účinně zlikvidovat, aniž bych kontaminovala potraviny. Většinou jsem plísně stříkala silnými dezinfekčními prostředky. Jenomže tyto přípravky bych nerada moc často používala v kuchyni, kde by se mohly dostat do jídla.

Manžel zjistil, že existuje nátěr, který dokáže zamezit vzniku plísní. Tento nátěr poskytuje firma A SERVIS LIPKA, odstranění plísně Praha. Protože se nám v kuchyni začala tvořit další plíseň, už jsme moc nečekali a do A SERVISU zavolali. Vysvětlili jsme jim naši situaci a zeptali se, jestli by protiplísňový nátěr mohl být pro nás řešením. Operátorka byla velice milá a řekla nám, že podle toho, co jsme jí řekli, by s aplikováním nátěru neměl být problém a měl by nás účinně zbavit problémů. Ale abychom nekupovali zajíce v pytli, pošle k nám pracovníky, kteří se na to sami podívají a navrhnou nám nejlepší možné řešení.

Zaměstnanci A SERVISU obhlédli situaci a vysvětlili nám, že nejprve bude nutné plíseň odstranit za použití kartáče a dezinfekčního přípravku bez chlóru, který se musí nechat 24 hodin působit. Potom už bude možné nanést ochranný nátěr LSG. Ujistili nás, že je zdravotně nezávadný a je možný jeho přímý styk s potravinami, proto se jeho aplikace v kuchyni nemusíme vůbec obávat. To nás přesvědčilo. Nechali jsme si předložit cenovou kalkulaci, která byla zcela přiměřená a přenechali jsme kuchyň pracovníkům, aby v ní mohli začít pracovat.

Nyní je to asi půl roku od doby, kdy nám nátěr nanesli. Dosud se na stěně žádná plíseň nevytvořila. Je to skvělý pocit nemuset neustále řešit její odstraňování. Je to paráda. Všem, kteří stejně jako my neúspěšně bojují s plísní, určitě doporučuji LSG nátěr vyzkoušet.

Potrpíte si na pořádek? Zkontrolujte, zda máte čisto i na těchto místech

Jste spořádaná hospodyňka a snažíte se mít všude uklizeno? Na tyto místa vás možná nenapadlo se zaměřit. Teď máte příležitost. Jednou z nich je určitě houbička na mytí nádobí. Kuchyňské houbičky jsou totiž živnou půdou pro nejrůznější bakterie a měly by se měnit mnohem častěji, než je běžnou praxí v mnoha kuchyních. Je možné je také čas od času vyčistit v savu naředěném vodou nebo je chvíli ohřát v mikrovlnné troubě, abyste se zbavili bakterií.

Dalším místem jsou spáry mezi spotřebiči. Je jasné, že na některá místa se zkrátka nedostanete, i kdybyste se postavili na hlavu, ale zkusili jste někdy úzkou dlouhou prachovku nebo speciální nástavec na vysavač? V případě, že budete mít opravdu dlouhou chvíli, zkuste namotat na špejli vatu namočenou v saponátu a zbavíte se i těch nejmenších zákoutí, která vás už možná straší i ve snech.  Další věc, která napadne opravdu málokoho, je čištění malé elektroniky, jako je dálkový ovladač a mobilní telefon, které se doslova hemží bakteriemi. Na jejich odstranění postačí hadřík namočený ve vodě s dezinfekcí. Tímto se zbavíte skrytých nečistot, které mohou ohrožovat vaše zdraví.

 

Ale některé úklidové činnosti je lepší nedělat, ale přenechat profesionálům. Například úklidová firma A SERVIS LIPKA, strojové čištění koberců Praha 4, nabízí čištění koberců a řadu dalších úklidových služeb, které vám rozhodně ušetří práci a čas, protože tak jako oni byste to se svými běžnými prostředky nikdy nedokázali. Takže pokud poptáváte čištění koberců, A SERVIS je určitě to pravé místo, kam se obrátit.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *