Kdy se investice do nemovitosti vyplatí?

Investice do nemovitosti je věc oblíbená, ovšem zároveň i ošemetná. Aby byla skutečně výhodná, je třeba o ní důkladně přemýšlet. Pokud o takovéto investici uvažujete, nemusíte v tom zůstávat sami. Jistotu výnosu budete mít, když si necháte poradit od profesionálů. Kdo, kde a jak vám může pomoci?

 

Proč je investice výhodná?

Investice do nemovitosti je výhodným krokem hned z několika důvodů. Ten nejpodstatnější je jasný – ceny nemovitostí meziročně stoupají, takže se můžete těšit i na roční výnos 5 do 10%, což určitě není zanedbatelná částka. Kupujete také vlastní věc o jejímž využití sami rozhodujete. Koupenou nemovitost můžete užívat k bydlení a po čase ji prodat, nebo ji dále pronajímat, čímž si zajistíte stabilní příjem pro sebe a v budoucnu třeba i pro vše děti.


Co musíte vědět!

Jestliže se pro investici rozhodnete, musíte správně zvolit, což pro laika nemusí být vůbec lehké. Záleží nejen na typu nemovitosti, ale také na jejím umístění a také na lokalitě. Z dlouhodobého hlediska je výhodnější koupit nemovitost ve velkých rozvíjejících se městech jako je Praha, Brno a také Olomouc či Ostrava.

 

Je lepší si nechat pomoci

Pokud chcete mít jistotu, že děláte správnou věc, nechte si poradit. Zajímavou službu pro všechny nabízí společnost Musil Reality. Pro zájemce o koupi nemovitosti připravila speciální Investiční balíček “RENTIÉR“, v rámci kterého pomůže vytipovat nejvhodnější nemovitost a současně pomůže i s vyřízením všech potřebných náležitostí včetně právních služeb aj. Musil Reality v rámci balíčku může pomoci také s pronájmem vaší nové nemovitosti s cílem dosáhnout předem dohodnutý výnos. Služba je dostupná i pro ty, kdo nemají vlastní prostředky pro financování nemovitostí – v tomto případě společnost pomůže vyřídit výhodnou hypotéku.

Uvažujte o této investici! Více informací najdete na musilreality.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *