Novinka od Blum zajistí plynulé a pohodlné otevírání horních kuchyňských skříněk

newsss zoom_61_1
Vybrat správná kování a zdvihače na různé druhy kuchyňských skříněk není zrovna jednoduchým úkolem. Největší oříšek pak představují skříňky v horních patrech kuchyňských linek nebo vrchní části například u vysokých potravinových skříní. Pro provoz kuchyně je zajištění pohodlného otevírání těchto skříněk velice důležité, bohužel asi nejtěžší. Přesně pro tento typ skříněk ale vyvinula společnost Blum speciální druh kování. S ním bude otevírání a zavírání horních skříněk jednoduché a pohodlné.
 
newsss zoom_61_1Představme si AVENTOS HK-XS
Všechny produkty společnosti Blum se vyznačují důmyslným konstrukčním pojetím a ani kování AVENTOS HK-XS není výjimkou. Moderní produkt určený k instalaci přímo na kuchyňské skříňky v horních patrech a horní části vysokých skříní. Tento výklopný symetrický zdvihač se dá využívat na jedné straně korpusu i na obou. Záleží na velikosti zdvihaného čela skříněk. V případě čela o velké šíři je lepší instalovat AVENTOS HK-XS na obou jeho stranách.
 
Ani menší hloubka nepředstavuje překážku
Většina výklopných systémů naráží u skříní s menší hloubkou na problém, protože je jejich konstrukce až příliš velká. Nejčastěji se s tímto problémem můžeme setkat u horních skříněk nad digestoří. AVENTOS HK-XS lze ale využívat i na korpusech se světlou hloubkou od 125mm, což je unikátní. Lze symetricky využít zdvihače i čelní kování. Výška korpusu může mít rozmezí 240-600 mm.
 
blum
 
AVENTOS HK-XS má i další přednosti
Možností instalace u skříněk s menší hloubkou nepřednosti tohoto systému rozhodně nekončí. Mezi další výhody se řadí skutečnost, že výklop skříňky je možné zastavit v jakékoliv poloze při otevírání i zavírání. Měkké zavírání je zajištěno díky využití závěsů CLIP s integrovaným tlumením BLUMOTION. Zdvihač lze naprosto přesně a jednoduše nastavit podle velikosti a hmotnosti čela, aby dosáhl maximálního komfortu u každé realizace. Firma Blum také nabízí systém AVENTOS HK-XS i pro variantu TIP ON, tedy s možností otevírání a zavírání pouhým dotykem bez úchytek.
 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *