Třetí dimenze, vysoká rezistence a autentičnost a: unikátní strukturovaný povrch dveří SOLO 3D firmy SOLODOOR dokonale imituje krásu skutečného dřeva

Nejen estetickou stránkou, ale rovněž kvalitou a odolností se vyznačuje unikátní strukturovaný povrch SOLO 3D, který je již řadu let zařazen v nabídce společnosti SOLODOOR. Tradiční český výrobce kvalitních dveří a zárubní si moc dobře uvědomuje stále náročnější požadavky svých zákazníků, proto společně s designéry vytvořil tento jedinečný povrch interiérových dveří, který kloubí samá pozitiva: dokonalou krásu skutečného dřeva spoečně s vysokou odolností a nenáročností na celkovou údržbu. Více na www.solodoor.cz.
Klasické i moderní interiéry zútulní dotek přírody v podobě dřeva. A už nezáleží na tom, jestli se jedná o dřevo skutečné nebo pohou imitaci, v dnešní době je totiž většina napodobenin natolik věrná, že je od pravého dřeva takřka k nerozeznání. V případě interiérových dveří SOLODOOR s povrchem SOLO 3D se jedná o velice zdařilou imitaci přírodního dřeva, která krásně vypadá, rovněž s sebou nepřináší negativa v podobě nestálosti barvy nebo náročné a velice šetrné údržby, jako je tomu u dřeva či dýhy. Všechny přírodní nedokonalosti ve struktuře můžete na dveřích nebo zárubních s povrchem SOLO 3D vidět na první pohled, díky autentickému provedení je pocítíte i na dotek. SOLO 3D je jedinečným povrchem dveří, který pozvedne interiér výš – moderně vybaveným prostorům dodá o mnoho větší punc luxusu, klasičtější interiéry s dveřmi v dezénu dřeva pak naopak získají rustikálnější vzhled. 
SOLO 3D je strukturovaný PVC povrch, jenž disponuje vysokou odolností vůči mechanickému poškození – poškrábání či změnám barvy vlivem slunečního záření a vlhkosti. Hodí se proto do každé místnosti v bytě, ať už to je vlhčí koupelna nebo kuchyň, či vám doma řádí malé děti a domácí mazlíčci. Údržba je také velmi snadná – navzdory struktuře postačí povrch ošetřit běžnými čisticími prostředky, aniž by se dané dveře jakkoliv poškodily.
solodoor
SOLODOOR zařadil do své nabídky interiérových dveří se strukturovaným povrchem SOLO 3D 7 imitací dřeva. Zvolit je tak můžete například u 5 modelových řad SOLO PREMIUM COLLECTION (VERTIGO, SONET, EXCELENT,  ELEGANT a SIMA), nebo u dalších modelových řad (GABRETA, STYL, SONG, OTAVA a KLASIK). Výběr povrchu SOLO 3D je možný také u protipožárních a požárně bezpečnostních dveří . 
7 dezénů je reprezentováno světlejším dřevem přírodního a běleného dubu, přes aragon, jemný cremeline či našedlý driftwoo, který je inspirovaný barvou dřeva vyplaveného z moře, po exotičtější tmavší dřeviny, jako je třeba eben a casino.
Dejte v interiéru prostor naturálnímu vzhledu, krása dokonalých imitací dřeva vás zkrátka nikdy neomrzí. Autentické přírodní dekory i kompletní nabídku společnosti SOLODOOR najdete na www.solodoor.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *