Která firma umyje kvalitně okna i ve výškách v Brně?

Vlastnoručnímu mytí oken jsem nikdy osobně nefandil. A to ani doma, natož pak u nás ve firmě. Jenže co naplat, když na úklidové činnosti navíc ani moc peněz v rozpočtu nezbývalo. Tak jsme to prostě zkusili. Výsledek však za moc nestál, a proto jsme usoudili, že je potřeba přizvat na pomoc profesionály. No jo, ale kde takové najít? A hlavně, kde najít zrovna takové, kteří nejenže odvedou bezchybnou práci, ale které zvládneme také zaplatit? Proto jsem rozhodil sítě, a kromě vlastního hledání jsem poprosil i většinu svých známých o reference.

 

Z několika různých zdrojů se pak ke mně doneslo jméno úklidové společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o., která provádí mytí oken v Brně. Přiznávám, že jsem do té doby o této firmě neslyšel, ale když mi ji doporučili moji přátelé, tak co bych to právě s touto firmou nezkusil.

 

Zavolal jsem na její centrálu, abych se na mytí oken přesně domluvil a už prvotní kontakt mě přesvědčil o tom, že jsem rozhodně chybu neudělal. Příjemně mě překvapil vstřícný přístup pracovníků firmy. Navíc vůbec nebyl problém domluvit se s nimi na nestandardní hodiny mytí oken, aby nenarušili provoz naší firmy. No a výsledek? Naprosto perfektní! Prostě profesionální práce každým coulem.

 

Okna byla dokonale vyleštěná, tzv. trikem suchého leštění, což je prý jen suchým hadříkem. Výsledek byl opravdu mnohem lepší, než jsem kdy viděl s leštidly. I konečná cena této služby byla příznivější, než jsem očekával, což mě jen utvrdilo v tom, že na příští mytí opět pozvu pracovníky z A SERVISU. Ostatním bych doporučil to samé, protože to fakt stojí za to. Jen se přesvědčte sami!

Kvalitní a dezinfekční čištění koberců strojovou metodou Brno

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., působí na poli úklidových služeb již mnoho let a svým zákazníkům nabízí kvalitní strojové čištění koberců. Toto čištění se provádí za pomoci kvalitní dezinfekční chemie, kotoučového stroje a 3 motorového vysavače.

 

Pracovníci A SERVISU nanesou chemickou tekutinu na koberec a nechají ji chvíli působit. Jen tak se koberec zbaví veškerých nečistot a bakterií. Po pár minutách je chemie rozkartáčována kotoučovým strojem. Tento kotoučový stoj má 12 cm dlouhé a měkké nylonové štětinky, které se chovají k vláknům koberce velmi šetrně, a tak jej nemohou nijak nepoškodit. Po tomto procesu kartáčování následuje proces vysávání. Tento proces se provádí 3 motorovým, vysoce výkonným vysavačem. Vysavač zbaví koberec jak nečistot, tak i vlhkosti, ale i přesto je důležité jej nechat  ještě pár hodin důkladně proschnout, než je znovu uveden do provozu. 

 

 

Čištění koberců může být prováděno buď jednorázově či nárazově, ale také jako pravidelně se opakující servisní čištění. Zákazníci by měli vědět, že je potřeba čistit koberce na frekventovaných místech častěji, minimálně 1x do roka. Pokud je čištění zanedbáno, je možné, že nečistoty nepůjdou zcela odstranit už vůbec. Pokud je však neodstraní firma A SERVIS, tak se to nepovede žádné jiné konkurenční úklidové firmě.

 

Čištění koberců provádí jen kvalifikovaní pracovníci. Zaměstnanci A SERVISU jsou pouze kmenoví a důkladně proškolení. Svým zákazníkům samozřejmě také poradí, jak se o koberec dále starat.

 

Firma A SERVIS realizuje mnoho druhů úklidových služeb. Např. mytí oken, mytí žaluzií a markýz, odstranění plísní, odstraňování graffiti a aplikace antigraffiti nátěru.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *