Rozdíl mezi dobrým a špatným výsledkem v čištění koberců

Dobrý den, na jaře jsme si nechali vyčistit koberce od firmy, která na svých webových stánkách nabízela kvalitní čištění koberců tzv. extrakční metodu, kterou garantovala za nejefektivnější, jak koberce výborně udržovat a jak se spolehlivě zbavit hloubkových nečistot z koberce. Kdo vyzkoušel zmiňované čištění koberců, jistě mi dá za pravdu.

Naše koberce byly touto firmou vyčištěny tak, že byly samý flek a silně znečištěné místa u dveří byly stále zašlé. Už jsem začal uvažovat nad tím, že koberce vyhodím a budeme muset investovat do nových. Byl jsem doslova vytočen, jak může nějaká firma garantovat kvalitní čištění koberců a mít takové výsledky.

Sháněl jsem rady a informace o čištění koberců na internetu a přečetl si některé diskuze lidí, kteří si nechali čistit koberce u firmy A SERVIS LIPKA s.r.o. Na tuto firmu bylo mnoho doporučení a její zákazníci jsou s její prací velmi spokojeni. S firmou jsem se spojil a vylíčil jim problém, který s koberci mám.

Doporučovali metodu strojové čištění koberců kotoučovým strojem spolu s profesionální účinnou chemií, která je sice o něco dražší, než je extrakční čištění, ale mají s ní velmi dobré zkušenosti co do kvality tepování koberců o čemž se velmi kladně zmiňovali i jejich zákazníci. Firmu A Servis Lipka jsem pozval na obhlídku našich koberců, aby zhodnotili jejich stav a řekli mi, jestli je dokážou vyčistit.

K mému překvapení řekli, že pro jejich metodu strojového čištění kotoučovým strojem to bude hračka a hned druhý den přijeli koberce vyčistit. Zaměstnanci firmy A SERVIS pracovali velmi zručně a hlavně po jejich vykonané práci byly naše koberce perfektně čisté, prozářily se barvy a v místech dveří kde byl velmi sešlapaný, se výborně načesal a pozvedl vlas koberce. Po výkonu firmy A SERVIS LIPKA byly naše koberce čisté i v jejich tkaném základu. Jsem velmi spokojen s jejich provedenou prací a přesvědčili mě, že jejich garance kvality je i provedená v reálu.

Sympatický přístup, dobrý výsledek, oslovila jsem firmu na čištění koberců

Po několika vlastních neúspěšných pokusech o vyčištění několika koberců, které máme u nás v rodinném domku, jsem se rozhodl, že se zkusím obrátit radši na profesionály. Z obývacího pokoje a jídelny jsme sice po nastěhování koberce odstranili, ale v ložnici a v pokojích v patře jsme si je ponechali, protože tam bývá od podlahy zima.

Koberce nicméně vypadaly, že se jim už delší dobu nikdo nevěnoval, a potřebovaly čištění jako sůl. Zjistil jsem, že pro mě není možné zvládnout takovouto plochu vyčistit v rozumném čase, navíc se mi zdálo, že části koberců, které jsem se snažil vyčistit, nijak zvlášť oproti zbytku neožily.

Od své známé jsem se dozvěděl o firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nabízí službu čištění koberců. Doporučila mi je na základě osobní zkušenosti, protože prý byla moc spokojena s výsledkem, o což mi šlo především.

Vyčištění koberců jsem si tedy objednal tam. Jaké bylo pak mé překvapení, když mi zaměstnanci firmy kromě excelentního výsledku čištění dopřáli také velice sympatický přístup a vstřícné jednání, nemluvě o naprosto profesionálním postupu během samotného čištění.

Nejprve na koberce použili čisticí prostředky, které velmi příjemně voněly, na rozdíl od většiny těch, které jsem vyzkoušel sám. Poté koberce důkladně vykartáčovali dovezeným strojem a pěnu, která se na koberci vytvořila, následně odsáli. Po tomto čištění se našim kobercům nejen vrátila barva, ale i na dotek je materiál opět příjemný.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *