Vozový park hraje při stěhování významnou roli

Spolehlivé stěhování se v žádném případě neobejde bez náležitého vozového parku, který svým uzpůsobením dokonale vyhovuje potřebám stěhovacích zakázek. I když se rozhodnete pro stěhování svépomocí, což je vhodné v podstatě jen u akcí menšího rozměru, pak se neobejdete bez určitých opatření a úprav Vašeho vozidla.


Tato opatření se týkají především úložného prostoru vozu, do kterého jsou umísťována veškerá břemena určená k převozu. U profesionálních firem je tomu nejinak. Stěhovací vozy musí být dostatečně upraven, aby mohly sloužit ke stěhovacím účelům. Technický stav vozidel snad ani nemusíme zmiňovat, protože tento faktor není klíčový jen pro stěhovací zakázky, ale pro jakoukoliv účast na dopravním provozu. Je však nutné zajistit i další vybavení, z nichž je hojně využíváno například čalouněných interiérů, které jsou daleko šetrnější k přepravovaným materiálům. Dále je nutné opatřit úložné prostory řadou fixačních popruhů, které zajistí řádné ukotvení materiálu ve voze a zabrání samovolnému pohybu břemen při přepravě.


Profesionální a spolehlivý vozový park

Prvotřídním a spolehlivým vozovým parkem se mohou pochlubit i přední stěhovací firmy, které sídlí v našich největších městech. Jak Stěhování Brno, tak i Levné stěhování Praha jsou firmy, které disponují profesionálním zázemím, kterému dominuje právě špičkový vozový park. Stěhování Brno využívá pro menší zakázky spolehlivé dodávky Ford Transit a Renault Master. Stěhování o větších objemech převáženého materiálu pak firma bez problémů zajistí díky nákladním automobilům Iveco 65 a Iveco 75. Tyto osvědčené vozy disponují úložným prostorem 33 m3 a jsou vybaveny tunovým hydraulickým čelem. V případě potřeby zajistí firma i přípojný vlek, autojeřáb nebo auto s hydraulickou rukou. Bezproblémové stěhování spolehlivě zajistí i firma Levné stěhování Praha, která rovněž disponuje špičkovým vozovým parkem.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *