Skvrny od laku vyčistí strojové čištění koberců jako nic!

Zabývám se modeláží nehtů a jejich úpravou. Zařídila jsem si nehtové studio v Praze a dělám všechny druhy modeláží nehtů, na které si jen vzpomenete. Bohužel se i stává, že nějaká ta lahvička nebo krabička se převrhne nebo štětec spadne na zem, lépe řečeno na koberec, ale to je už osud. Tak je mi jasné, že kdybych neměla koberec, tak je údržba snadnější, ale zase chci, aby tam bylo útulné a příjemné. Takže raději strpím znečištěný koberec, který se dřív nebo později musí nechat vyčistit, než aby to v salóně vypadalo chladně a neútulně.

Tím, že mám celkem dost klientek, tak se ten koberec také sešlapává a špiní od obuvi, ale s tím se musí počítat. Samozřejmě ten koberec vydrží déle čitý v období jara a léta oproti podzimu a zimě, kdy buď prší, nebo sněží, takže když se špatně očistí obuv. Podle mého pozorování to vychází na čištění koberce 2x ročně někdy třeba i 3x. Záleží na znečištění od obuvi a hlavně mé šikovnosti nebo nešikovnosti s laky a gely.

Vypadá, že opět nastal ten správný čas na vyčištění koberce. Tak bylo potřeba zavolat úklidovou firmu na čištění koberců.

Bohužel jsem nemohla najít vizitku, podle které jsem vždy objednávala čištění koberců. Tak jsem musela na internet, znovu pohledat firmu, která mi čištění prováděla. Vyskočilo na mě několik firem, tak jsem je musela probírat, abych našla tu, kterou jsem potřebovala. Jako naschvál jsem si nemohla vzpomenout na název, takže jsem měla před sebou těžký úkol. Trvalo mi to nějakou dobu, ale nakonec jsem objevila tu firmu, co jsem potřebovala. Je to firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nabízí strojové čištění koberců.

Na centrále jsem si domluvila termín čištění na víkend, protože přes týden mám plno. O víkendu se dostavili pracovníci firmy. Nejdříve si prohlédli místnost, aby věděli, kolik je čeká metrů koberce a kolik mají namíchat chemie. Nanesli chemii, která se musela nechat nějakou dobu působit, aby stihla zapůsobit. Chemie na sebe váže veškerou nečistotu, ničí bakterie, roztoče a alergeny.

Po uplynutí doby působení chemie začali koberec kartáčovat velkým kotoučovým strojem s vysokým šampónovacím kartáčem, kterým jsou schopni čistit koberec s vysokým vlasem. Přejížděli jím po celé ploše koberce, na kterém vznikala pěna s navázanou špínou, až došli na jeho konec. Poté pustili vysoce účinný turbo vysavač, kterým odsáli všechnu pěnu z koberce.

Věděla jsem, že můj koberec bude po zásahu strojovým čištěním vypadat opět skvěle a opravdu tomu tak bylo. Koberec byl na omak téměř suchý, vlasy se krásně narovnaly a vzpřímily, celkově se provzdušnil a barva byla opět taková jako předtím.

Jsem ráda, že na trhu existuje tak skvělá firma na čištění koberců jako je tato. Tímto firmě A SERVIS mockrát děkuji za jejich opětovné služby a jejich služby velmi ráda doporučím dál.

 

Mytí oken jedině se spolehlivou úklidovou firmou!

 

Už delší dobu jsem si nechávala u nás v domě umývat okna od úklidových firem. Za tu dobu jsem vyzkoušela tři firmy. Bohužel u každé z nich nastalo zklamání. Jedna firma nedodržovala termíny, nikdy nedojeli včas, neustále nějaké problémy technického rázu. U zbývajících dvou jsem nebyla spokojena s kvalitou práce. Mám prostě jen ráda pořádek, když je pěkně uklizeno a je dobře odvedená práce a jejich odvedená práce tomu neodpovídala, věčně zůstávali na oknech šmouhy a tahy po leštění nebo nebyly okna umytá, tak jak by měla.

 

Hledala jsem tedy firmu, která je po všech stránkách profesionální a nebudu muset řešit tyto problémy. Od kamarádky jsem dostala kontakt na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., tak jsem ji zkontaktovala. Přes e-mail jsem jim po předchozích zkušenostech zaslala rozměry a počet oken. Obratem, ještě týž den mi byl zaslán finanční návrh, termín jsme domluvili po telefonu a bylo mi také popsáno, jak při mytí oken zaměstnanci firmy postupují.

V daný, předem smluvený termín, dojeli zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA přesně včas. Obešli si celý dům, aby věděli, kde začít a jak postupovat. Byli velice milí a ochotní. Na nic nečekali a pustili se do práce. Když jsem je při tom sledovala, bylo vidět, že jsou zkušení, proškolení a ví, jak na to. Šlo jim to opravdu od ruky.

Okna opravdu krásně a hlavně precizně umyli, setřeli stěrkou do sucha a nakonec je vyleštili. Nepoužili však žádné speciální leštící prostředky, ale pouze 100% bavlněnou plenu. To bylo pro mě velké překvapení, jelikož okna byla opravdu dokonale vyleštěná, beze šmouh či tahů po leštění nebo mytí.

Jejich práce byla opravdu na úrovni a celkově jejich přístup nesrovnatelný s konkurencí. S firmou už spolupracuji pravidelně a stále naprosto perfektní přístup.

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *