Luxusní nábytek z teaku – najde si cestu k vám domů?

Když zařizujete domácnost, máte 2 volby. Buď můžete na nábytku šetřit a koupit ten méně kvalitní například z dřevotřísky či lamina, nebo si trochu připlatíte a pořídíte si nábytek z kvalitního dřeva, který vydrží krásný řadu let. Druhá volba je jistě výhodnější a pokud je vám bližší, bude se vám líbit naše malá přehlídka úchvatného  nábytku z teakového dřeva.

Proč vsadit právě na teak?

Teak je oblíbená tropická dřevina, která si našla cestu na evropský trh. Výrobci nábytku teakové dřevo rádi využívají hlavně pro jeho skvělou zpracovatelnost. Dřevo je sice tvrdé, ale perfektně se s ním dá pracovat. Jeho přidanou hodnotou je krásná malba. Výhodou tohoto dřeva je také vysoká odolnost. Nábytek z teaku skvěle odolává zubu času a je také odolný vůči vodě. Díky tomu každý kousek nábytku vydrží krásný řadu let. Pro teakové dřevo je charakteristická hnědá až tmavě zlatavá barva. Díky tomu dodá každému interiéru osobitý styl a klidnou atmosféru. Zajímavostí teaku je, že se dřevo dá recyklovat. Takže pokud vás vzhled nějakého kusu nábytku omrzí, můžete si nechat vyrobit nový atraktivní kousek.

2 super kousky pro vás

Naším prvním tipem pro vás je konferenční stolek z recyklovaného teaku. Jeho masivní vzhled vypadá úchvatně, co říkáte? Stolek má nohy z kovu, které z něho dělají moderní kus nábytku. Rozměry stolku jsou 120 x 70 cm (deska) a na výšku měří 31cm.

Naším druhým tipem je tato úžasná vyřezávaná truhla z teakového dřeva. Hodí se do interiérů laděných do rustikálního, venkovského a vintage stylu. Truhla na délku měří150 cm, hluboká je50 cm a na výšku měří80 cm. Díky tomu nabízí velký úložný prostor a současně se stává dominantní ozdobou pokoje.

Co na tyto kousky říkáte? Pokud chcete více inspirace, podívejte se na www.silugo.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *