Volný byt může po rekonstrukci sloužit jako ubytování pro studenty

Mít k dispozici volný byt může přinášet do rodinného rozpočtu peníze navíc, ale znamená to současně i spoustu starostí. Abyste jej mohli pronajímat, musíte se pustit do jeho rekonstrukce, protože bez ní nemůžete od nájemníků žádat nikterak vysoké částky. Před započetím s rekonstrukcí by si měl majitel bytu dobře rozmyslet, pro koho bude byt určený. Zda pro rodinu s dětmi, pro mladý pár, nebo možná také pro studenty. Podle předpokládané skupiny nájemníků lze při rekonstrukci brát ohled na jejich možné zájmy. Také paní Ivana z Prahy vyřešila otázku, co s volným bytem, po svém.

Spolehlivou firmu provádějící rekonstrukce jí doporučila jedna ze známých

Protože je byt situován tak, že je v nevelké vzdálenosti od jedné z fakult pražské vysoké školy, rozhodla se jej zrekonstruovat tak, aby v něm mohly pohodlně bydlet studentky nebo studenti z nedaleké školy. Aby rekonstrukce co nejlépe splnila tyto požadavky, rozhodla se paní Ivana kontaktovat firmu Rekonstrukce interiérů Praha. Tu jí doporučila jedna ze známých, která s její pomocí nedávno rekonstruovala koupelnu a byla s jejími službami nadmíru spokojená. Rekonstrukce provádí tato firma nejen v Praze, ale i v jejím blízkém okolí. Dokonce si zřídila pobočku i v Brně, proto mohou služby firmy Rekonstrukce interiérů Brno využít i zájemci z Brna a jeho okolí.


Paní Ivana se rozhodla byt pronajímat studentům, proto by ráda s architektem z firmy Rekonstrukce bytů Praha vymyslela, jakým způsobem by bylo možné byt upravit pro potřeby studentek či studentů. Požadavek to není zcela neobvyklý, i s takovými úpravami se pracovníci firmy občas setkají. Proto architekt paní Ivaně doporučil, že by bylo dobré byt rozdělit na několik částí, aby v něm měli studenti svoje soukromí a také svoji vlastní koupelnu. Byt by bylo ideální navrhnout pro dvě osoby. Každá z nich by mohla mít svoji vlastní koupelnu, aby při ranním vstávání nedocházelo k nepříjemným situacím a dohadům o ni. Současně by každé z nich připadal jeden pokoj s lůžkem a koutkem určeným pro studium. Poslední pokoj by mohl sloužit jako taková společenská místnost, kde by mohli studenti trávit společný čas. S architektonickým návrhem byla paní Ivana velmi spokojená a v brzké době jí byl předložen podrobný rozpočet. Po jeho odsouhlasení se již mohli v předem dohodnutém termínu řemeslníci spolupracující s firmou Rekonstrukce bytů Praha pustit do práce přesně podle architektonického návrhu a přizpůsobit se časům určeným v časovém harmonogramu prací, který sestavili odborníci z firmy a který má sloužit klientovi ke kontrole prováděných prací při rekonstrukci.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *