Metoda strojového čištění koberců – nejúčinnější současná metoda

Strojové čištění koberců je jednou z mnoha nabízených služeb společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. se sídlem v Praze, která za dobu svojí působnosti vyzkoušela již mnoho metod, kterými lze koberce čistit.

 

Metoda strojového čištění koberců je však nejlepší. Je velmi účinná, dezinfekční a také zde probíhá mechanický proces kartáčování, takže ji můžeme označit za opravdu nejlepší možnou metodu, kterou lze koberce čistit. Strojová metoda je využívána i na vysoce znečištěné koberce, se kterými si jiné firmy nedokázaly poradit. My je ale vyčistili a zákazníci byli velmi spokojeni, protože nemuseli své koberce měnit.

 

Pro důkladné vyčištění koberců používáme zásaditou chemii BOSCH RTS, se kterou koberec také důkladně vydezinfikujeme od případných škůdců, kteří se velmi rádi v koberci ukrývají. Několikaminutové působení chemie zajistí rozpuštění a navázání nečistot a pak provádíme kartáčování koberce. Kartáčováním zajistíme vytažení veškerých nečistot ze struktury koberce na povrch. Jsou-li na vašem koberci zatvrdlé nečistoty, nemusíte mít obavy z důkladnějšího kartáčování koberce. Kotoučový stroj používá 12 cm dlouhé měkké štětinky, které kobercová vlákna nijak neponičí, ale přesto je důkladně zbaví opravdu veškerých nečistot. Následné odsátí nečistot provádíme vysoce výkonným vysavačem AS59, který koberec zbaví také vlhkosti. Přesto je ale nutné nechat koberec ještě několik hodin doschnout, než jej znovu uvedete do provozu.

 

Jsme flexibilní, takže nemusíte mít obavy z narušení chodu vaší provozovny, pokud realizujeme strojové čištění koberců v kancelářích, restauracích, obchodech aj. Na těchto místech pracujeme také ve skupinkách, je-li rozloha koberce velká. Naše flexibilita a týmová práce vám zajistí, že váš provoz může v ranních hodinách pokračovat bez jakéhokoliv pozastavení či přerušení.

 

 

 A SERVIS vám mimo čištění koberců nabízí také tyto služby: odstranění graffiti a aplikaci antigraffiti ochrany, odstranění plísní a aplikaci sofistikovaného nátěru proti plísním – LSG, mytí oken a výloh i ve výškách a impregnaci nanotechnologie GlasProtect na okna z externích stran se špatnou dostupností. Dále pak denní a pravidelné úklidy v domácnostech či provozovnách, po stavební úklidy a úklidy po malířích a řemeslnících, mytí podlah strojovou metodou a jejich voskování průmyslovým polymerem, který má životnost 1 rok. Podlahy se pak lépe udržují.

 

Svým zákazníkům nabízíme i řadu jiných služeb jako je čištění fasád od plísní, mechů a sporů ze zateplených domů, a to  velmi progresivní technologií – nátěrem LSG. Dosáhneme toho, že zamezíme tvoření vlhkosti a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Tato funkce je  založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihlových zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěrů, zašlé špíny, mechu, řas a také graffiti. Pískováním lze také odstranit nátěry, olejové skvrny a koroze ze železných a ocelových konstrukcí. Pro všechny tyto případy je nejvhodnějším způsobem použít speciální pískovačku W 1-40 a abraziva. Jejich dopadem na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů a graffiti. Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek. Je totiž schválená českým památkovým ústavem.

 

Odbornost a profesionalita našich zaměstnanců zajišťuje vysokou kvalitu provedené práce, se kterou jsou naši zákazníci velmi spokojeni. Naše služby provádíme po celé České Republice, na Slovensku, v Rakousku a Německu. Pokud Vás naše činnosti zajímají a rádi byste se o nich dozvěděli víc nebo se potřebujete poradit, navštivte naše webové stránky a neváhejte nás přímo kontaktovat.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *