Starosti s úklidem po přestavbě mi vyřešila firma

Ráda bych touto cestou poděkovala za práci, kterou v mém bytě v listopadu minulého roku provedli zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA, která provádí mytí oken a výškové práce v Ostravě.
 Firmu A SERVIS jsem na doporučení své kamarádky kontaktovala kvůli úklidu a umytí oken po rekonstrukci bytu. Na úklid jsem totiž neměla vůbec čas. Většinou se vracím z práce pozdě večer, takže bych už ani neměla sílu uklízet všechen ten nepořádek sama. Firma A SERVIS mi tento úklid i umytí oken zajistila. Okna byla perfektně umytá a krásně se leskla.

 

Určitě si umíte představit, jaký nepořádek po stavebních firmách zůstává. Nechala jsem si dělat celkovou rekonstrukci bytu, takže to opravdu nebylo nic malého. Práce jsem si pěkně naplánovala. Od stavebních úprav, přes úklid až po stěhování, abych všechno měla co nejdříve hotové. Navíc jsem měla dopředu objednanou pokládku koberce a všechno na sebe muselo navazovat. Pracovníci z firmy A SERVIS byli šikovní a jejich práce byla velmi pěkně provedená. Všechno zvládli v domluvený čas, což bylo parádní, protože když vycházeli z bytu, tak se zrovna střídali s pokladačem koberců.

Z mé zkušenosti tedy firmu A SERVIS doporučuji i ostatním. Její pracovníci práci dělají pořádně a plní termíny, což už je dnes téměř vzácnost. Navíc jsou sehraní, takže je opravdu vidět, že si tento tým nejen rozumí, ale že spolu pracují rádi.

 

 

Mytí oken a práce ve výškách

Víte, že je mytí oken neskutečná otrava? Fakt mě to nebaví a dokud to jde, tak to oddaluji. Opravdu to není nic pro mě, takže mi nezbylo nic jiného, než si najmout firmu, která provádí v mytí oken v Ostravě.

 

 

Podařilo se mi při vyhledávání na internetu najít firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která zajišťuje mytí oken v Ostravě. Navíc nabízí i kompletní úklidové služby. Řekl jsem si, že prozatím objednám jen mytí oken, že uvidím jaké to je a třeba už nikdy nebudu muset překonávat svoji lenost.

 

Dojeli pracovníci, kteří mi vysvětlili, jak bude jejich práce probíhat. A z toho důvodu, že používají žebřík bych neměl být v jejich blízkosti. Nechal jsem to tedy čistě na nich a díky garanci firmy, že jsou její pracovníci bezúhonní a spolehliví, jsem odešel do práce.

 

Když jsem přišel z práce domů zjistil jsem, že moje důvěra a její garance je opravdu na místě. V domě se nepohnulo vůbec nic, ale okna byla krásně umytá. Nevím jak vy, ale já fakt mytí oken nenávidím a rozhodně je pro mě lepší objednat si takovou firmu. Tato je navíc opravdu spolehlivá a nijak nenaruší váš harmonogram. Okna leští bez leštidel jen suchou textilií, což je super, protože okna pak zůstávají dlouho čistá a lesklá. Firmu A SERVIS mohu vřele doporučit.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *