Může být stolek pod TV dominantou obýváku? Jen některý!

Za dominanty obývacího pokoje se považují druhy vybavení jako podlaha, sedací souprava nebo obývací stěna. Výběru ostatních druhů nábytku se již nevěnuje taková pozornost. Opomíjené jsou i stolky pod TV, které se ale při správném výběru mohou stát jednou z dominant místnosti. Ne všechny stolky se ale mohou stát dominantou. Jaké ano?
 

Jak má vypadat opravdu elegantní stolek pod TV

Stolek pod TV by měly být především originální a už svým nápadem, pojetím a zpracováním by se měly odlišovat od většiny stolků na trhu. Důležitá je i jeho kvalita, jinak dlouho krásný nevydrží. Místo stolků z dřevotřískových desek se raději zaměřte na nábytek z masivu. Masivní stolky jsou mnohem pevnější a kresbou dřeva jsou vždy originální. Zejména z exotických dřevin jsou velmi ceněné. Jak mohou takové stolky vypadat? Nahlédneme do nabídky společnosti Silugo.cz, specialisty na nábytek z exotických dřevin.

 

Stolek DONAT BIS – přirozená elegance jediného kusu dřeva

Jaké jsou aktuální trendy při zařizování obývacích pokojů? Jsou to čisté linie, přírodní vzhled a přirozená elegance. Všechna kritéria skvěle splňuje stolek DONAT BIS. Je vyroben ze dřeva Suar a disponuje jeho jemnými liniemi. Tvarem připomíná vyřezávanou skořepinu. Stolek je vyroben z jediného kusu dřeva – žádné spoje a žádné detaily, které by kazily vzhled. Vnitřní úložný prostor pro DVD přehrávač i dekorace má velikost 120 x 60cm x výška 60cm. Tento model může být využíván i jako konferenční stolek. DONAT BIS je vybaven také pojízdnými kolečky.

 

Návrat poliček a zásuvek u TV stolků

TV stolky s poličkami a zásuvkami se v posledních letech těší zvýšené oblibě. Skvěle ladí v obývacích pokojích zařízených ve Wintage stylu. TV stolek KAPAL 4 z teakového dřeva je ideálním příkladem. Tento TV stolek se třemi šuplíky a dlouhou poličkou je vyroben recyklací teakového dřeva, které původně bylo na lodi. Barva je zachována původní, stejně tak, jako drobné odřeniny a nedokonalosti, které jen podporují originalitu daného kusu. KAPAL 4 má rozměry 160cm délka x 45cm hloubka x výška 60cm.

 

Více nábytku z exotických dřevin najdete na www.silugo.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *