Skvrny na koberci odstraní rotační kotoučový stroj!

Pro čištění koberců jsem si vybrala firmu  A SERVIS LIPKA,  a jejich službu čištění koberců Brno,  už před více jak půl rokem. Koberce jsem nechala čistit dvěma úklidovými firmami a se zašlapanou špínou, skvrnami a zápachem od mého pejska si dokázali poradit pouze zaměstnanci z firmy A SERVIS.
 

Koberce mám v bytě 6 let, ale minulý rok jsem si pořídila pejska, takže o nějaké snadné údržbě nemůže být řeč. Předtím jsem si se skvrnami od kávy a jídla dokázala celkem snadno poradit, ale s příchodem pejska to už přestalo být možné, protože se válí všude.

 

Nehledě na to, že když přijdeme z venku a musím ho umýt a vysušit, nikdy to nejde úplně a ještě chvilku musí doschnout. Většinou si lehne na koberec, takže koberec časem chytl odér „mokrého psa“. Není to moc příjemné a větrala jsem kvůli zápachu celkem často. První firma, kterou jsem na tuto práci poptala sice práci odvedla, ale po vyschnutí mi na koberci zůstaly vidět mapy, jako byste skvrnu jen rozmyli do větší plochy.

 

Proto jsem našla A SERVIS, který používá jinou techniku na čištění koberce, konkrétně strojové čištění. O strojovém čištění jsem si našla na internetu, že je to nejlepší dostupná metoda pro hloubkové vyčištění koberce a hlavně dezinfikuje od alergenů a bakterií, což bylo v mém případě hlavním důvodem, proč jsem se pro firmu A SERVIS rozhodla.

 

Koberec byl po vyčištění voňavý a nezůstal tam ani chloupek z mého pejska, prostě skvělá práce! Firmu můžu na čištění koberců doporučit všem, kdo vlastní nějakého chlupatého mazlíčka, nebudete zklamaní.

 

 

Dezinfekce strojního čištění koberců v Brně

 

A SERVIS LIPKA, s.r.o. je nejlepší volbou pro důkladné vyčištění vašeho koberce, ať už ve vašem obydlí, firmě, obchodním centru – nepřekvapí nás nic a naši kmenoví, zkušení zaměstnanci a pomůcky dosahují kvalitních výsledků.

 

Kvalitní chemie Bosch RTS je jedna z pomůcek k důkladnému vyčištění koberce. Funguje dezinfekčně a zbaví koberec všech roztočů a jiných nečistot, které škodí vašemu zdraví. K čištění koberců používáme kotoučový, 40 kilo vážící, stroj Ghibli SB43 Comfort Plus.

 

S tímto strojem se nám daří čistit i koberce, které se jiným firmám nedařilo vyčistit, je však nutné, aby vysoce zatížené koberce byly čištěny častěji. Zejména v prostorech, kde se pohybuje hodně občanů, jako jsou úřady, kluby, restaurace, atd. Po rozkartáčování koberce za pomoci kotoučového stroje, který je důkladně vyčesán od pevných nečistot, koberec vysušíme do sucha a odsajeme veškerou špínu silným odsátím vysoce výkonného dvoumotorového vysavače.

 

 

 

Používáme pouze strojovou metodu, jiné metody se nám neosvědčily jako účinné a to zejména extrakční a parní. Cenově je proto strojová metoda dražší, proto je důležité objasnit o jaké metody jde.

 

Čištění od jiných firem extrakční metodou jsou cenově na 15 – 17,-/m2. Strojová metoda, kterou využívá společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. je neúčinnější, ale cena je o něco vyšší – 27,-/m2. Vyzkoušeli jsme všechny metody, které na čištění koberců jsou využívány, strojová metoda čištění koberců se nám osvědčila jako nejlepší.

 

Například u parního čištění se nám stávalo, že šly vidět fleky a stíny po vyschnutí, jelikož chemie někde působila více a někde méně. Hloubkové a generální čištění koberců strojovou metodou provádíme v různých koutech republiky.

 

Důležité podotknout, že pracujeme tak, abychom neohrozili provoz firmy, instituce nebo obchodního domu. To znamená, že naši pracovníci k vám přijedou po pracovní době a do dalšího provozu je koberec opět možné používat.

 

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *