Na investicích do nemovitosti neproděláte!

Přemýšlíte, kam investovat své celoživotní úspory nebo jste se rozhodli podnikat v realitách? At tak či tak, nemovitosti jsou nejlepším uložením financí, protože jejich hodnota stále roste a nepodléhá inflaci. Nikdy na nich neproděláte!

Přemýšlíte-li, jaký objekt ke koupi zvolit, poradíme vám. V ideálním případě by mělo jít o novostavbu, která odpovídá posledním trendům a je designově atraktivní. Co je ale ze všeho nejdůležitější, nebudete do oprav dlouhé roky investovat ani korunu. Dejte si do hledáčku „prodej bytů na Praze 10“ a budete mít o svém byznys plánu okamžitě jasno.

Garsonky i penthousy

Rezidence Malešický Háj vyrostla v bezprostřední blízkosti Malešického lesa, který je benefitem novodobého moderního bydlení. Kdo by nechtěl žít v přírodě a přitom na dosah tepajícímu velkoměstu s ideálním logistickým spojením. Rezidence se rozprostírá v pěti bytových domech o 107 jednotkách. Vybírat můžete z bytů o velikosti garsonky, s velikostí od 31 m2, až po střešní penthousy, s plochou přes 139 m2. Každý byt vždy doplňuje předzahrádka, balkon či terasa, ve dvou podzemních podlažích každého objektu jsou umístěny sklepní kóje a garážová stání.

Minimalistická architektura, přírodní materiály, promyšlené funkční dispozice. To je vizitka projektu Malešický Háj. Nové byty v Praze Malešicích jsou unikátním projektem s potenciálem naplnit vaše sny. A to nejen vaše, ale i těch, kteří v nich budou bydlet. Jsou jako stvořené pro dlouhodobé pronájmy a mohou tak sloužit pro rodinné i komerční bydlení.

Budoucí adresa: Malešický Háj

Vzhledem k solidní pořizovací ceně a možnostem tržních nájmů obvyklých v této lokalitě, je návratnost počáteční investice v řádu deseti, maximálně patnácti let. To už stojí za zamyšlení, co říkáte?!

Atraktivní lokalita Starých Malešic nabízí dostatek zeleně, veškerou občanskou vybavenost v okolí, dostatek dětských hřišť, školy i sportovní centrum. Hledáte-li osobitý přechodný nebo trvalý domov na klidném místě nedaleko centra, v Malešickém háji jej najdete.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *