Nové družstevní byty kousek od centra Prahy? V Prosek Parku je najdete!

V dosahu centra Prahy a přitom uprostřed zeleně. Bydlení, které ocení skoro každý. Získat nový byt v krásném prostředí přitom není problém. Díky Prosek Parku, který nabízí nové byty v Praze 9.

 

Bydlení už od milionu a půl

Prosek Park nedávno zahájil prodej bytů, které vzniknou v šesté etapě. V ní nabízí k prodeji přes devadesát družstevních bytů, a přestože prodej začal teprve nedávno, první byty jsou už rezervované!

Novostavba Prosek Park VI nabízí byty od 1+kk po 4+kk. Nejlevnější přitom můžete mít už za milion a půl! Koupit můžete také ještě některé byty z minulých etap, které můžete mít i v osobním vlastnictví.

 

Nestačí vám hřiště? Zkuste bobovou dráhu

Koupí bytu v Prosek Parku získáte bydlení v příjemném prostředí v Praze 9. Mezi jednotlivými vnitrobloky totiž vzniknou zahrady a parky, kde můžete odpočívat.

V okolí je navíc spousta možností, kde sportovat. Můžete hrát tenis, squash nebo třeba fotbal. Kousek od novostaveb Prosek Parku je také plavecký bazén, dětské hřiště a dokonce i bobová dráha. Poblíž je i park Přátelství, kam kdykoliv vyrazíte na procházku nebo třeba na pojížďku na in-line bruslích.

 

Nechybí školy, obchody ani pohotovost

Samozřejmě poblíž Prosek Parku najdete i další potřebná zařízení – ať už jde o polikliniku s pohotovostí, banku, supermarket nebo třeba mateřské, základní i střední školy. Autobusem navíc za pár minut dojedete i do obchodního centra Letňany.

Z nových bytů se rychle dostanete i do centra Prahy. Blízko je totiž nejen zastávka autobusu, ale také nová stanice metra C – Střížkov.

 

K dispozici máte garáže

Samozřejmě není problém dojet kamkoliv autem. Nemusíte se bát ani problémů s parkováním V Prosek Parku máte k dispozici venkovní parkovací místa i podzemní garáže.

Prodej bytů v Praze Proseku pokračuje. Zájemců o bydlení v nových bytech v Prosek Parku ale stále přibývá, tak neváhejte!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *