Proč jsou v současnosti závěsné WC tolik využívané?

duofix
Co se týče vybavení novostaveb rodinných domů i bytových domů, jen těžko byste v nich ještě našli klasické na podlaze stojící WC. Drtivá většina toalet v novostavbách je vybavena již závěsnými moduly. Závěsné WC se stále častěji také využívají i při rekonstrukci koupelen a toalet. Důvody jsou jasné. Svými přednostmi a kvalitami volně stojící WC jasně předčily. Ve kterých oblastech nejvíce?
 
duofixÚspora místa a snadná údržba
Mezi největší výhody závěsných modulů patří úspora místa. Moduly, které zajišťují funkci závěsného WC jsou totiž zabudovány ve zdi a nejsou vidět. Samotné závěsné WC se pak na modul jen nasadí a nestojí na zemi. To umožňuje udržovat prostor pod WC v maximální čistotě. Snadnější je i čištění samotného WC. Závěsné WC moduly jsou nabízeny do všech druhů zdiva. Najít můžete závěsné WC do SDK, do zdiva i do dutých cihel. Výjimkou nejsou ani závěsné WC do rohu místnosti. stačí jen vědět, kteří prodejci nabízí v této oblasti kompletní výběr. Samozřejmě společně s příjemnými cenami.
 
Specialistou na vybavení koupelen je topeni-koupelny.cz
Internetový obchod topeni-koupelny.cz je v oblasti vybavení do koupelen a na WC opravdovým specialistou na trhu. Můžete zde najít kompletní sortiment vybavení, mezi kterým samozřejmě nechybí ani závěsné WC moduly. Dokonce od různých výrobců té nejvyšší kvality. Nejvyužívanější značkou jsou závěsné WC Geberit, ale v nabídce nechybí ani moduly značek Viega nebo Alcaplast. Všichni výrobci nabízejí kompletní sortiment typů závěsných WC do různých druhů zdiva. V nabídce Geberit dokonce najdete i závěsné WC do rohu místnosti. Stačí si jen vybrat.
 
Kompletní nabídku najdete na www.topeni-koupelny.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *