Zrcátka Feng-Shui pro pohodu vašeho bydlení!

Feng- Shui znamená v překladu vítr a voda. Jedná se o označení prastarého čínského učení, které se zabývá člověkem a jeho prostředím. Podstatou Feng- Shui je vzájemná harmonie. Zkoumá vliv prostředí na člověka a jeho cílem je nastolit absolutní harmonii. V současné době se učení Feng- Shui uplatňuje právě v oblasti bydlení. Zajímavostí v tomto ohledu jsou speciální Feng- Shui zrcátka. Co díky nim můžete získat?
 
fengZajistí plynutí energie čchi
Učení Feng- Shui hovoří o pozitivní energii čchi. Cílem učení je, zajistit její nerušené plynutí, protože to je podle učení základem pro spokojený život. Feng- Shui se také věnuje polaritě jin a jang a pracuje i s pěti základními elementy. Jsou to elementy země, voda, vzduch, oheň a kov. Mezi těmito se snaží pomocí různých barev, materiálů, ale i vůní či tvarů nastolit harmonii. Používá k tomu různých metod. V oblasti bydlení je to orientace na barvu výmalby,  rozestavění nábytku a zajímá se také o volbu doplňků.
 
shuiProč jsou zrcátka Feng – Shui vhodná?
Jedním z vhodných doplňků, které podpoří plynutí energie čchi, jsou právě speciální zrcátka Feng-Shui. Tato zrcátka jsou hladká a výjimečná jsou tím, že se na nich nachází skleněné krystaly. Ty mají čakrové barvy. Jejich cílem je přinést do prostoru harmonii a klid. Je ovšem nutné přemýšlet nad jejich umístěním. Nejlepší je, pokud Feng-Shui zrcátko umístíte na okno. Vybírat je možné z různých tvarů. Velmi dobře poslouží Feng  – Shui oboustranné zrcátko ve tvaru osmiúhelníku a stejný účel splní i zrcátko ve tvaru kosočtverce. Volba už je jen na vás.
 
Objevte sílu učení Feng- Shui i vy. Nabídku speciálních zrcátek najdete na www.knihydobra.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *