Od garsoniér až po rodinné bydlení – taková je Rezidence Měděnecká v Praze

Unikátní koncepce bydlení v Rezidenci Měděnecká v sobě snoubí vše, co od svého ideálního zázemí očekáváte: bezpečnou lokalitu, čisté prostředí, skvělou dopravní dostupnost i základní občanskou vybavenost. Takových lokalit je v České republice jako šafránu a jedna z nich právě v vzniká v rezidenční čtvrti Dolní Chabry – a vy můžete být u toho, pokud si pospíšíte!

Ale to není vše, co vám může prodej bytů Praha 8 nabídnout. Skvěle se to pamatuje – na Praze 8 najdete aktuálně 8 volných bytů v provedení od intimní garsoniéry až po mezonetové bydlení pro rodiny s dětmi. Příjemné a malebné prostředí je oblíbené obyvateli napříč generacemi, a to zejména proto, že všem nabízí množství možností pro různorodé trávení volného času.

 

Dolní Chabry vás překvapí svou rozmanitostí

Trávit svůj čas určený pro odpočinek v náruči přírody je po aktivní životní styl ideálem. A nezáleží na tom, jestli budete jen pasivně otáčet listy svého oblíbeného románu na svěžím zeleném koberci trávy nebo se rozhodnete zdolat výzvu fitness stezky.

Z Rezidence Měděnecká je to také všude blízko. Autem je to odsud do centra Prahy pouhých 15 minut, ale využít je možné i služeb metra nebo tramvaje. A zapomenout nesmíme ani na skvělou občanskou vybavenost. Kde jinde máte na dosah ruky, mateřskou i základní školu, zdravotní středisko, cyklostezky, dětská hřiště či restauraci? A pro klidné procházky si jistě zamilujete lokalitu Přírodního parku Draháň-Trója.

 

Nízkoenergetické bydlení je samozřejmostí

Moderní prodej bytů Praha se samozřejmě neobejde bez kalkulace nákladů. Pokud se snažíte spočítat, jestli právě vy budete mít dostatek prostředků na zaplacení hypotéky, určitě vás potěší, že všechny byty v Rezidenci Měděnecká spadají do nízkoenergetické třídy B. To z nich spolu s s přijatelnými pořizovacími náklady činí ideální volbu pro všechny, kteří si chtějí ponechat maximální kontrolu nad svým rozpočtem a zároveň investovat do jistoty vlastního komfortního bydlení v nadčasovém stylu. Takže přestaňte hledat své ideální bydlení a kontaktujte nezávazně svého developera ještě dnes!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *