Poznejte moderní pračky a sušičky LORD

Najít výkonné a praktické spotřebiče do domácnosti, které budou dlouho a spolehlivě sloužit, není vůbec jednoduché. Nabídka je plná nejrůznějších značek a modelů, takže je potřeba vědět, na jaké parametry se máte soustředit. V článku najdete inspiraci pro pořízení pračky a sušičky.

 

Pořádná pračka

Pračka je spotřebič používaný poměrně často. A protože praní nepatří mezi příliš oblíbené činnosti, hodí se každá příležitost, jak si to usnadnit. Moderní pračka LORD W1 nabízí 15 praktických programů, které stačí jednoduše nastavit, a perete. Kromě klasických režimů jsou připraveny i módy pro velmi šetrné praní citlivých látek a materiálů. Na velkém a přehledném displeji vidíte všechny potřebné údaje a máte tak přehled o tom, co se aktuálně děje. Navíc je pračka velmi úsporná, takže pomáhá šetřit elektrickou energii a snižovat spotřebu vody.

 

Kvalitní sušička pro načechrané prádlo

Po vyprání je potřeba prádlo vysušit. Pokud se vám nechce věšet kousky oblečení a podobně na sušák, případně nemáte prostor, je dobrou volbou pořádná sušička LORD T1. Tepelné čerpadlo pomáhá efektivně využívat elektrickou energii. Buben s velkým prostorem a povrchem umožňuje perfektní načechrání a důkladné prosušení každého kousku prádla.

 

Nový spotřebič vybírejte bez obav na internetu

Při výběru nového spotřebiče je dobré udělat si průzkum trhu. Zjistěte si, jak se pohybují ceny, a vzájemně  porovnávejte jednotlivé nabídky. Dobrý poměr ceny a výkonu nabízí spotřebiče LORD. A dobrá zpráva je, že i samotné objednání můžete zvládnout přes internet. Vybraný spotřebič vám pak doručí rovnou domů, takže nemusíte řešit starosti s dopravou. A co se starým spotřebičem? Můžete si ho nechat rovnou odvézt ve chvíli, kdy vám doručí nový, ať se s ním zbytečně netaháte do sběrného dvora.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *