Realitní dvojboj: větší bere!

Byt nebo dům? Rozhodli jste se, že větší bere? Díváte se po rodinném domě a máte přitom v záloze byt v osobním vlastnictví? Pak jste na nejlepší cestě ke splnění svého snu. Značka ideál.

Skutečně, startovní čára nemůže být lépe nastavená. Obvyklou představou realitní transakce je vědomí, že stávající byt prodáte a rodinný dům následně koupíte. V okamžicích euforie z rozhodnutí člověk moc neřeší, jak vykryje mezičas mezi prodejem a koupí, ani to, jak se mu podaří efektivně pořešit financování. Málokdo v tu chvíli tuší, že prodej bytu Brno i nákup další nemovitosti jde řešit souběžně a v jedné režii.

 

Dvě mouchy jednou ranou

Chytrému napověz, hloupého trkni. Našim čtenářům napovíme, že duetní transakci nejde zvládnout ve vlastní režii, nýbrž je nezbytné svěřit se do péče profesionálů z oboru realit, kteří mají majetkové věci v malíčku. Realitní kancelář pracuje v týmu, a tak se souběžně daří prodávat stávající byt a kupovat budoucí dům, aby se klient mohl v den „dé“ přemístit z bodu A do bodu B a nastěhovat se bez komplikací.

 

Komplexní služby pod jednou střechou

Realitní kancelář dokáže zajistit nezbytnosti jako odhad tržní ceny nemovitosti, kupní smlouvu, úschovu kupní ceny a průkaz energetické náročnosti budovy. Realitní makléř dokáže zkoordinovat předání nemovitostí, ale navíc i zařídit byrokratické záležitosti, jako převod na katastrálním úřadě, výpočet přiznání daně na finančním úřadě a převod energií u dodavatelů.

 

Obchod bez komplikací

S Unicareal se vyhnete komplikacím a nepříjemnostem, které by vás při prodeji nemovitosti mohly potkat. Zkušení makléři vám vyjdou maximálně vstříc a provedou vás celým realitním obchodem od prvního kontaktu až po předání nemovitosti. Jsou připraveni rychle a účinně řešit jakýkoliv nastalý problém a zastoupit vás při jednání s úřady a bankami. Celý obchod proběhne bezpečně a bez finančních a časových ztrát.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *