Pracujete v Praze, ale nechcete se stěhovat do centra hlavního města? Máme pro vás řešení!

Zaměstnání v Praze bývá v porovnání s ostatními částmi republiky mnohemvíce finančně zajímavější. Výše platu v Praze a ostatních částech republiky i při vykonávání stejných pozic je o několik desítek procent vyšší. Stále častěji tak přibývá trend, že v Praze se nechávají zaměstnat i lidé z větší vzdálenosti. Po čase ale můžete přijít na to, že doprava do Prahy zabírá tolik času a financí, že se zase tak finančně nevyplatí. Co dělat, když se nechcete vzdát svého místa, ale ani nechcete jít bydlet do centra Prahy? Máme řešení.

 

Můžete hledat bydlení v okrajových částech Prahy

Jestliže si potrpíte na bydlení v klidné obci ve svém vlastním rodinném domku namísto bydlení v komplexu bytových domů ve velkoměstském ruchu, nehledejte bydlení v Praze, ale v jejím blízkém okolí. Developeři, kteří působí na území našeho hlavního města, nezapomínají ani na tyto příměstské oblasti a vznikají zde desítky developerských projektů. Podívejte se sami, jak vypadá nabídka aktuálních novostaveb na prodej v Praze a okolí.

 

Jaké projekty lze najít v lokalitě Praha-východ?

Některé projekty od předních developerů si představíme i v tomto článku. Okrajové části Prahy si ale nejprve rozdělíme na východ a západ. Nové bydlení Praha-východ zastupují především projekty rodinných domů, ale nechybí ani samostatné pozemky, určené k zástavbě. Mezi projekty rodinných domů se řadí například Domy Herink, Domy Přezletice, Living – Hlubočinka, Pod úvalskou cestou nebo Struhařovské výsluní domky. Ovšem na své si mohou přijít i zájemci o bydlení v bytě. Mezi bytové projekty na Praze – východ patří – Nové Říčany, Park Klecany nebo Byty U Vodojemu.

 

A co nabízí Praha-západ?

Také novostavby Praha-západ jsou tvořeny především projekty rodinných domků. I zde je možné vybírat z několika osobitých projektů, jako například Domy Dubečnice, Domy Dolní Jirčany, Rodinné domy Chýně nebo RD Slunečná. Nabídku bytů na Praze – západ zastupují projekty Rezidence Dobřichovice nebo bydlení Jinočany. Pro zájemce o bydlení v luxusních vilách je připraven projekt Vilapark jesenice.

 

Kompetní babídku developerských projektů na území Prahy a okolí najdete na www.bytyprodejpraha.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *