Pravidelné čištění koberců hloubkově a pečlivě

Firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsme si zavolali na vyčištění koberců v našem hotelu. Máme hodně významných zákazníků, takže je pro nás důležité, aby byl hotel představen vždy v nejlepším světle.
Dříve jsme spolupracovali s jinou firmou, ale ta byla nespolehlivá a věčně čističi chodili pozdě. V našem hotelu pravidelně koberce vysáváme i dvakrát denně, ale samozřejmě že vysavač nepohltí vše a některé drobné nečistoty mohou na béžových kobercích vytvořit ošklivé fleky.

Také bylo naším požadavkem důkladně vyčistit tmavé koberce u vchodu do hotelu a v hotelové hale. Práce to nebyla na pár hodin, chvilku to samozřejmě zabralo, ale nic hrozného to nebylo.

Čističi z firmy A SERVIS za použití kvalitních pomůcek a kotoučového stroje odstranili veškerou špínu z koberce a hlavně odstranili zatvrdlé nečistoty z bahna a různých předmětů, které se vyskytovaly už delší dobu v hale a u vchodových dveří.

Nebylo ovšem nic, s čím by si čističi nevěděli rady. Všechno perfektně odstranili a po jejich zásahu zůstaly nadmíru krásné a čisté koberce, které provoněly pokoje i halu. Co se týče samotných zaměstnanců, tak je musím velmi pochválit, protože byli milí a dokonce vypadalo, že je práce velmi baví.

Zkušenosti s firmou A SERVIS mám velmi dobré a myslím si, že takových firem máme v naší republice opravdu málo. Já sám měl mnohdy problém se splněním podmínek, dobré ceny a spolehlivosti zaměstnanců, ale s touto firmou to bylo jiné a opravdu mám radost.

 

Hloubkově vyčistí každý koberec

Koberce u vchodových dveří v nemocnici byly už velmi špinavé a vedení nemocnice mě pověřilo, abych zajistil firmu, která nám tyto koberce důkladně vyčistí. Je potřeba na takovém místě udržovat čistotu, a proto jsme chtěli zvolit firmu, která nám bude tyto koberce čistit často a servisně. 

Zvolili jsme si tedy správnou firmu, tou je A SERVIS LIPKA, s.r.o. Dohodli jsme se na termínech, v kterých bude probíhat čištění koberců. První termín jsme stanovili přímo u nich v kanceláři a v tom termínu také dorazili. Koberce vyčistili opravdu skvěle.

Nebylo by dobré se do čištění pouštět bez pomůcek a prostředků, které používali čističi firmy A SERVIS, a to z toho důvodu, že byly silně znečištěné a navíc díky použitým strojům byly koberce opět nadýchané a vypadaly jako nové.

Měli jsme moc dobré zkušenosti, o kterých bychom vás rádi informovali. Jsou velmi spolehliví a konečný výsledek byl opravdu dokonalý. Jestliže je na trhu firma, která ví jak zatočit se špinavými koberci, a věřím, že jsou dokonalí i v dalších nabízených úklidových službách, pak je to firma A SERVIS.

Pokud objednáte jejich služby, budete jistojistě stejně spokojeni jako my. Je velmi dobré, že používají kvalitní čistící prostředek, protože víme, že bychom nedosáhli takového výsledku s obyčejnými prostředky z drogerie, koberec prostředek vydezinfikuje, což je v takovém prostředí jako je nemocnice důležité a určitě jsme tuto vlastnost uvítali. Doporučuji všem, budete spokojeni.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *