Mytí oken a čištění markýz, rolet a žaluzií. Výškové práce a strojové čištění podlah Praha

Mytí oken a čištění markýz je jednou z nabízených služeb firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Ta pro své zákazníky realizuje velmi kvalitní provedení těchto služeb.
 Mytí oken a čištění markýz ve výšce realizují její proškolení zaměstnanci, kteří jsou vlastníky licencí dle nařízení vlády o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Pro výškové práce mytí oken využívají speciální horolezeckou či speleologickou techniku. Radši volí hydraulická ramena a vysokozdvižné plošiny, které k těmto účelům mají také k dispozici, ale je potřeba, aby jim to umožnil přístup ze země od budovy.

 

Mytí oken je prováděno tzv. trikem suchého leštění, což znamená, že v žádném případě nejsou nepoužívány leštící přípravky. Okna jsou tedy leštěna na sucho, a to pouze bavlněnou plenou.

 

Při práci ve výškách pracovníci provádí i mytí a čištění markýz. Vyčistí jak plastové, tak látkové markýzy. Údržba plastových markýz je oproti látkovým jednodušší a v případě látkových markýz je čištění realizováno strojovou metodou, která se používá také při čištění koberců. Na látkové markýzy je aplikována čistící chemie a následně pomocí kartáče je povrch vykartáčován. V závěru je celý povrch vysátý vysoce výkonným vysavačem, a tak jsou odstraněny nečistoty a vlhkost. Firma zákazníkům zajistí i impregnaci markýz, pro kterou je podmínkou vhodné počasí a bezvětří.

 

Firma A SERVIS se zabývá i dalšími úklidovými činnostmi – čištění koberců strojovou metodou, denní a pravidelný úklid domu, bytu, kanceláře či firmy, úklid po stavbě a jiných rekonstrukčních činnostech, úklidy po malířích a řemeslnících, odstraňování graffiti a nanesení antigraffiti ochrany, čištění podlah strojovou metodou a voskování podlah, odstranění plísní technologií LSG.

 

 

 

Pracovníci firmy pomocí kotoučového stroje čistí také běžné podlahové krytiny – PVC, marmoleum, lité podlahy, dřevěné podlahy a parkety, dlažbu, beton, atd. Na všechna hloubková čištění se používá zásaditá chemie. Kyselé chemické roztoky jsou používány pouze na úklid po stavebních činnostech. Pracovníci si poradí i s léta zašlými skvrnami.

 

Pro zvýšení odolnosti podlahy nabízí firma následnou aplikaci vosku. Voskováním podlahy je docíleno jednotné plochy, která se lépe udržuje a navíc získá mírný protiskluz. K tomu se používá kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s roční životností.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *